صفحه اصلی > اخبار سايت 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  انتخاب دانشگاه علوم پزشکی همدان به عنوان یکی از دانشگاههای موفق و برگزیده در برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی سال 97
 

 

 

 

 

 

رییس مرکز هم‌اندیشی استادان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها با ارسال لوح سپاس انتخاب دانشگاه علوم پزشکی همدان را به عنوان یکی از دانشگاههای موفق و برگزیده در برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی سال 97 تبریک گفت و از دست‌اندرکاران این حوزه قدردانی کرد.

 به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، متن لوح سپاس به شرح زیر است:

سرور ارجمند جناب آقای دکتر رشید حیدری‌مقدم

رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی همدان

سلام علیکم

احتراما با آرزوی توفیق روزافزون مفتخریم به استحضار برسانیم که بحمدلله برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی اساتید دانشگاههای کشور در طی سالیان اخیر رشد چشمگیری از لحاظ کمی و کیفی داشته است و دوره‌های آموزشی این مرکز از مرز 100 هزار نفر دوره با برگزاری بیش از 4 هزار کارگاه دانش‌افزایی گذشته است در این میان برخی از مراکز و موسسات دانشگاهی به عنوان مراکز برگزیده و منتخب به لحاظ کیفیت اجرای دوره در سطح ملی و استانی انتخاب گردیده اند.

به حمدالله دانشگاه علوم پزشکی همدان در برگزاری دوره‌های دانش افزایی جزو دانشگاههای موفق و برگزیده بوده است لذا بدینوسیله از تلاش‌ها و حمایت‌های جنابعالی در برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی سال 97 در دانشگاه علوم پزشکی همدان تشکر و موفقیت روزافزون جنابعالی و همکاران محترمتان را از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

مزید امتنان خواهد بود که مراتب سپاس این مرکز را به محضر همکاران گرانقدر آن دانشگاه، معاون محترم آموزشی، دبیر محترم هم‌اندیشی استادان و سایر عزیزان دست اندرکار ابلاغ فرمایید.

                                     سید‌مهدی ساداتی‌نژاد

                                      رییس مرکز هم‌اندیشی استادان

 

 

 
١٠٠٩٦٣        دوشنبه ٢٣ دی ١٣٩٨       ٠٩:٥٠ 775
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: