صفحه اصلی > اخبار سايت 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   چهارمین رویداد سرمایه گذاری و تجاری سازی محصولات فناورانه «رویش» در همدان برگزار می‌شود
  رویش به بلندای الوند
 

طرح رویش با هدف سرمایه­‌گذاری و تجاری­سازی محصولات فناورانه تاکنون در استان­‌های خوزستان، سیستان و بلوچستان و کرمان برگزار شده است و چهارمین مرحله این رویداد در همدان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، در طرح رویش پس از ثبت‌نام اولیه و ثبت اطلاعات لازم از پروژه‌ها و ایده ها، محصولات و سرویس‌های تولیدی از آنها ارزیابی اولیه صورت می‌گیرد و در راستای تقویت تیم‌ها، کارگاه­های آموزشی تخصصی برگزار می­شود. پس از این مرحله پروژه‌های برگزیده در پیش رویداد حاضر می‌­شوند،  به طوری که برای منتورها و نمایندگان صنایع خصوصی ایده یا محصول خود را ارائه می­نمایند تا یکی از منتورها یا نمایندگان صنایع راهبری تیمشان را بپذیرند.

بعد از پیش رویداد تیم­ها یک­‌ماه فرصت دارند تا در تعامل با راهبران، خود را برای رویداد نهایی یا همان Demo Day  آماده کنند.

در رویداد اصلی تیم‌ها ایده و پروژه خود را مقابل داوران، نمایندگان صنایع و شرکت‌کنندگان حاضر در رویداد، معرفی و ارائه می‌نمایند.

3 جایزه 10 میلیون تومانی، امکان استقرار در مراکز شتابدهی تخصصی، امکان سرمایه گذاری از طریق برنامه ملی 100 استارتاپ و امکان شرکت در جمع سپاری در سامانه نیک استارتر با قابلیت سرمایه پذیری معادل توسط موسسه دانش بنیان برکت از جمله جوایز و تسهیلاتی است که تیم­های حاضر برای آن رقابت می‌­کنند.

 

 
١٠١٨٩٥        پنج شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٨       ١٢:٥١ 560
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: