صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر مرکز آموزشی درمانی بعثت تاکید کرد:

تلاش برای جلوگیری از فرسودگی نیروی انسانی

 

 

 

 

 

 

 

 

مدیر مرکز آموزشی درمانی بعثت تلاش برای جلوگیری از فرسودگی نیروی انسانی را از موضوعات بیسار بااهمیت خواند.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، مهندس حمید کیانی در نشست رییس دانشگاه با مسئولان بخشهای مجتمع بعثت با تشکر از پشتیبانی رئیس دانشگاه و هیات رییسه از فعالیت‌های مجتمع آموزشی درمانی بعثت و پرداخت‌های پرسنلی به ویژه در ایام بروز کرونا و همچنین همراهی دکتر طاهری مدیر روابط عمومی برای مدیریت خوب و اطلاع رسانی در این مقطع قدردانی کرد.

وی با اشاره به گستردگی و حجم‌ بالای کاری مجموعه بعثت، تلاش برای جلوگیری از فرسودگی نیروی انسانی در این مجموعه را در دستورکار دانست.

مدیر مرکز آموزشی درمانی بعثت با اشاره به کمبود نیرو و محدودیت‌های مالی تصریح کرد: مجتمع آموزشی درمانی بعثت که در مدیریت بحران‌های مختلف سربلند بوده است این مقطع را نیز به خوبی پشت سر می گذارد.

در ادامه تعدادی از مسئولان بخش‌ها به ارائه پیشنهاداتی در خصوص خریداری تجهیزات مورد نیاز، تلاش برای کاهش تردد، استفاده از فضای مجازی برای انتقال موضوعات، برنامه‌ریزی‌های آموزش در بیمارستان‌ها با توجه به کاهش تردد، اعمال ممنوعیت در ملاقات‌ها مانند ماههای اول بروز کرونا و بررسی تعهدات بیمه‌ها برای بیمه کارکنان درمانیبه منظور بهبود شرایط پرداختند./ع

 


٠٧:٥٥ - سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٥٠٥٧    /    تعداد نمایش : ٦٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: