صفحه اصلی > اخبار سايت 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه
  اورژانس پیش بیمارستانی پیشرو در حوزه سلامت
 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه با اشاره به وظیفه خطیر کارکنان اورژانس گفت: اورژانس پیش بیمارستانی در حوزه سلامت پیشتاز است. 

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر حبیب معصومی با اشاره به مناسبت 26 شهریور ماه مصادف با چهل و پنجمین سالروز تأسیس اورژانس و فوریت‌های پزشکی در ایران و چهل و دومین سالروز تأسیس آن در استان همدان اظهار کرد: این روز یادآور تلاش‌های تکنسین‌های زحمتکش فوریت‌ها در شهرها و محورهای مواصلاتی کشور است. 

وی تصریح کرد: این عزیزان در شرایط سخت و گاه در جاده‌هایی که غیر از کارکنان اورژانس فرد دیگری حضور ندارد به صورت شبانه‌روزی به سرویس‌دهی به بیماران اورژانس داخلی، جراحی و ... و مصدومین ناشی از حوادث غیرمترقبه، انسان ساخت و عمدی می‌پردازند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه با بیان اینکه تفاوت اورژانس پیش بیمارستانی با اورژانس بیمارستانی در وجود تخصیص‌ها و امکانات کامل تشخیصی و درمانی در بیمارستان است عنوان کرد: کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی اولین گروهی هستند که در هر لحظه از شبانه روز در منازل و صحنه‌های تصادف بر بالین بیماران و مصدومین حاضر می شوند.

وی افزود: در سال های گذشته اورژانس استان توسعه بسیار خوبی یافته و از 16 پایگاه به 65 پایگاه رسیده، اگرچه در مقاطعی به جهت کمبود نیروی انسانی، کارکنان موجود با تعداد بالای شیفت‌ها از تعطیلی پایگاه‌ها و ایجاد وقفه در خدمت‌رسانی جلوگیری نموده‌اند.

دکتر معصومی ادامه داد: من صمیمانه این روز را به همه همکاران تلاشگر اورژانس استان تبریک و تهنیت عرض نموده و همچنان پیگیر ارتقاء جایگاه اورژانس هستم و در پایان از مساعدت‌ها و تلاش‌های رییس و معاون توسعه دانشگاه در جذب نیرو، راه‌اندازی پایگاه‌های جدید، توسعه اتوماسیون 115، راه‌اندازی سامانه mcmc، پرداخت به موقع مطالبات کارکنان، اجرای قانون ارتقای بهره‌وری، احداث بنا جهت پایگاه‌ها، اصلاح چارت سازمانی، بازسازی آمبولانس‌ها، احداث تعداد زیادی پد فرود بالگرد و ... قدردانی می‌کنم. /ب

 

 

 

 

 

 
١٠٦٨٥٠        چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩       ١٤:٣٦ 307
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: