صفحه اصلی > اخبار سايت 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   مسئول نهاد رهبری در دانشگاه:
  حضور نیروهای جهادی موجب دلگرمی و قوت قلب است
 

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، حجت الاسلام سعید کاظمی در نشست خبری هیئت رئیسه دانشگاه با اصحاب رسانه با اشاره به حضور گروه‌های جهادی از حوزه علمیه استان و دیگر داوطلبین اظهار کرد: خوشبختانه در ایام شیوع کرونا در استان همدان با مدیریت به جا و مطلوب نیروها و امکانات، تاکنون نیاز به حضور نیروهای مردمی در فضای درمان نشده‌است اگرچه حضور آنها موجب دلگرمی و قوت قلب سیستم بهداشت و درمان بوده است.

وی ضمن قدردانی از آیت‌اله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان و آیت‌اله موسوی اصفهانی رییس حوزه‌های علمیه استان در حمایت و همراهی که طی این ایام از سیستم بهداشت و درمان داشته‌اند عنوان کرد: در پیک سوم کرونا در بیمارستان بهشتی با توجه به نوع بیماران که غالبا با بیماری زمینه‌ای مراجعه می‌کنند و نیاز به همراه دارند از قرارگاه شهید مدنی افراد داوطلب حضور یافتند و همراهی داشتند.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه ادامه داد: آموزش نیروهای داوطلب در بخش‌های مختلف انجام شده تا در صورت نیاز از حضور آنها بهره‌مند شویم که به لطف خدا تا این لحظه‌ نیاز جدی در این خصوص حاصل نشده اما همراهی و عشق نیروهای داوطلب از حوزه‌های علمیه و قرارگاه‌های جهادی قابل تحسین و تقدیر است.

وی افزود: در اجرای طرح شهید سلیمانی مشارکت‌های متعددی ازحوزه علمیه، بسیج و سپاه را شاهد هستیم و تجارب موفقی از حضور نیروهای داوطلب داشتیم اما امیدوار هستیم هرگز در شرایطی قرار نگیریم که به حضور نیروهای خارج از سیستم بهداشت و درمان در فضای درمانی نیاز شود. /ب 

 

 
١٠٩٨٤٤        دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩       ٠٨:٤٥ 229
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: