صفحه اصلی > اخبار سايت 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
   
  واكسيناسيون بيش از 6 هزار همداني/ همدان؛ در شرايط سخت كرونايي
 

معاون بهداشت و درمان دانشگاه از واكسيناسيون بيش از شش هزار نفر از كادر درمان، جانبازان، گروه هاي پرخطر و گروه‌هاي خاص عليه بيماري كرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر منوچهر كرمي با بيان اينكه در حال حاضر در شرايط بسيار سخت كرونايي قرار دارد، اظهار كرد: متأسفانه تعداد موارد مراجعه شده با علائم مشكوك به بيماري كرونا به بيمارستان‌ها در شبانه روز گذشته از مرز 600 نفر عبور كرده كه تاكنون بي سابقه بوده است و اغلب شهرستان‌ها در شرايط قرمز و نارنجي قرار دارند.

وي توصيه كرد: از شهروندان خواستاريم از هرگونه رفت وآمد غيرضروري بپرهيزند و پروتكل‌هاي بهداشتي را بيش از پيش رعايت كنند، چراكه با آمدن ويروس هاي جديد كرونا گردش ويروس به حدي بالا رفته كه امكان ابتلاي افرادي كه ماسك نمي زنند بسيار بالاست.

معاون بهداشتی دانشگاه گفت: با بالا رفتن ابتلاي مردم به ويروس كرونا، ظرفيت تخت هاي بيمارستاني كم و كيفيت مراقبت ها كاهش مي يابد و متأسفانه در اين شرايط مرگ ومير نيز افزايش خواهد يافت.

وی تأكيد كرد: از مردم شريف استان خواستاريم از برگزاري هرگونه دورهمي و ميهماني، حتي ميهماني خانوادگي بپرهيزند تا بتوانيم موج جديد شيوع كرونا را مديريت كنيم، در حال حاضر ورود و خروج پلاك‌هاي غيربومي به استان ممنوع شده است.

 
١١١٨٣٧        1400/01/17       ١٤:١٣ 142
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: