صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

به منظور تبریک کسب رتبه برترکشوری معاونت غذا و دارو انجام شد:

دیدار مدیریت روابط عمومی دانشگاه با معاون غذا و دارو

مدیریت روابط عمومی دانشگاه با حضور در معاونت غذا و دارو، کسب رتبه برتر کشوری این حوزه را در ارزیابی عملکرد به معاون غذا و دارو تبریک گفتند.

 به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه، جعفر شاهرخی مدیر روابط عمومی دانشگاه به همراه کارشناسان این حوزه با حضور در دفتر دکتر ایرج خدادادی  معاون غذا و داروی دانشگاه ضمن  تبریک و قدر دانی کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد سال 95 را دربین معاونتهای غذا و داروی سطح دو کشور توسط این حوزه، عملکرد روابط عمومی دانشگاه را به طور مختصر ارائه داد.

وی با تاکید بر حساس بودن حوزه روابط عمومی و فعالیت در این حوزه به مشکلات روابط عمومی ازجمله نوع تفکر سنتی به روابط عمومی‌ها، کمبود تجهیزات و منابع انسانی اشاره کرد و افزود: روابط عمومی برای رشد کمی و کیفی فعالیتهای خود، ارائه چشم‌انداز جالب از سازمان خود، اثر بخش بودن و پیشرفت نیازمند حمایت همه جانبه مدیران ارشد دانشگاه است.

در این دیدار دکتر خدادادی با تشکر و قدردانی از زحمات بی وقفه روابط عمومی گفت: این روابط عمومی‌ها هستند که با کارهای خلاقانه و ایده‌های نو توان اثر بخشی خود را می توانند افزایش دهند.

 وی افزود: روابط عمومی‌ها برای نمود پیدا کردن فعالیت‌های خود باید در متن قرار گیرند و از موقعیت‌ها به هنگام استفاده کنند.

 معاون غذا و داروی دانشگاه، زمان‌شناسی را از دیگر موئلفه‌های اثر بخش فعالیت‌های روابط  عمومی برشمرد و افزود: زمان حاضر، زمان تبادل اطلاعات در همان لحظه است و کوتاهی در آن خروجی موفقیت آمیزی را نخواهد اشت . هر جا روابط عمومی در اطلاع‌رسانی کوتاهی کرد و یا در زمان خودش کار را انجام نداد دیگرانی اخبار نادرست را به جامعه اطلاع رسانی خواهند کرد که کار روابط عمومی‌ها نیز دچار اخلال خواهد شد.

 دکتر خدادادی هنر، تخصص و قدرت تغییر را از دیگر خصوصیات روابط عمومی اثر بخش عنوان و اظهار کرد: روابط عمومی یک هنر و تخصص است که با این توانایی می‌تواند هم خود بدرخشد و هم سازمان مربوطه را در جایگاه مناسب قرار دهد. /م.ع 

 

 


 

 

 

 

 


٠٩:٠٧ - 1396/04/26    /    شماره : ٥٢٧٥٧    /    تعداد نمایش : ٢٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: