صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد

مساعدت 120 میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان نیازمند در همدان

مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت 120 میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان نیازمند در همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، حمید شاکری‌صفت با اشاره به برگزاری یکصد و هجدهمین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان اظهار کرد: در این جلسه با حضور اعضا و مهمانان پرونده 12 بیمار بررسی شد.

وی با بیان اینکه پرونده 10 بیمار مبتلا به سرطان و دو بیمار جزو سایر بیماران بررسی شد، گفت: در این جلسه تصویب شد 120 میلیون ریال به بیماران مساعدت بلاعوض شود.

مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با اشاره به اینکه وام قرض‌الحسنه 80 میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمانی که پرونده آنها بررسی شد، اهدا می‌شود، خاطرنشان کرد: در راستای کمک به این بیماران از سایر مراکز 210 میلیون ریال تخفیف گرفته شد.

وی با اشاره به اجرای طرح «سخاوت» از تصویب قرار گرفتن پرونده 6 بیمار در این طرح خبر داد و افزود: 6 بیمار نیز در طرح «طعم مهربانی» قرار گرفتند.

شاکری صفت با بیان اینکه از این تعداد چهار بیمار از مددجویان کمیته امداد منطقه 2 و 3 همدان و یک بیمار از مددجویان بهزیستی هستند، گفت: سی و دومین جلسه کمیته فرهنگیان مجمع خیرین سلامت همدان  نیز این هفته در مجمع خیرین برگزار و مسائلی مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه بیماران نیازمند گروه هدف مجمع خیرین سلامت همدان بیماران مبتلا به سرطان بالای 14 سال سن، کودکان مبتلا به نارسایی قلبی، کودکان ناشنوا نیازمند کاشت حلزون، کودکان مبتلا به شکاف لب و کام هستند، از خیرین خواست تا در راستای کمک به بیماران نیازمند قدم‌های بیشتری بردارند.

مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با تاکید به اینکه انسانیت در انحصار هیچ دین و مذهبی نیست اما خوشبختی در انحصار کسانی است که برای کمک به خلق خدا قدم برمی‌دارند، بیان کرد: طرح «طعم مهربانی» در مجمع خیرین سلامت اجرایی می‌شود و در واقع این طرح توزیع عالمانه مساعدت‌ها و یا نذورات نقدی و جنسی افراد در مناسبت‌های مختلف و شب‌های جمعه بین بیماران نیازمند آبرومند در راستای آمرزش اموات است.

وی با اشاره به اینکه علاقمندان به مشارکت در تامین هزینه‌های بیماران نیازمند می‌توانند مبلغ اهدایی خود را به شماره کارت مربوط به مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند تا مساعدت‌ها به دست آنها برسد، افزود: نیکوکاران در صورت تمایل به مساعدت بیماران سخت‌‌درمان می‌توانند با شماره 38264405 تماس بگیرند و یا با شماره کارت 6037991199528096 مساعدت نقدی خود را به حساب مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند.

شاکری‌صفت با بیان اینکه در طرح «طعم مهربانی» توزیع غذای گرم، سبد غذایی، گوشت سفید، گوشت قرمز، میوه و ماهی بین بیماران سخت درمان نیازمند در معرض ناامنی غذایی توزیع می‌شود، گفت: در طعم مهربانی اطعام بیماران نیازمند دارای سوء تغذیه، با مبلغ هر پرس غذا 6 هزار تومان هر هفته پنجشنبه‌ها انجام می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه توزیع غذا بین مددجویان در معرض ناامنی غذایی هر هفته شب‌های جمعه توسط امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با مشارکت خیرین و نیکوکاران انجام می‌شود، افزود: «طرح  سخاوت» با هدف حمایت مادی و معنوی یک یا چند نفر نیکوکار از یک یا چند بیمار سخت‌درمان نیازمند انجام می‌شود که در مجمع خیرین سلامت اجرایی می‌شود.


٠٨:١٥ - 1396/05/22    /    شماره : ٥٣٥٤٤    /    تعداد نمایش : ١٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: