صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی همدان مطرح كرد

انجام 120 پروژه در دانشگاه علوم پزشکی همدان در کمتر از 9 ماه/ همدان، میزبان معاونان و مدیران توسعه کلان منطقه 3 آمایشی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: بیش از 120 پروژه در کمتر از 9 ماه در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی همدان انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر رشید حیدری‌مقدم اظهار کرد: همایش معاونان و مدیران توسعه کلان منطقه 3 آمایشی با حضور نمایندگان و معاونان و مدیران توسعه کلان منطقه 3 دکتر جلیل کاوه، مشاور معاونت توسعه وزارت متبوع و جمعی دیگر از مسئولان برگزار می‌شود.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی همدان سه‌شنبه و چهارشنبه 24 و 25 مردادماه میزبان معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه قطب غرب کشور همدان به همراه همه مدیران، معاونان توسعه و دبیران اجرایی برنامه استراتژیک دانشگاه‌ها است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی همدان افزود: این جلسه به منظور بررسی روند توسعه دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمانشاه، ایلام و کردستان و هم‌اندیشی در موضوعات مختلف این حوزه است و مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از طرف وزارتخانه و تیم اجرایی‌شان عملکرد دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را ارزیابی می‌کند.

وی با بیان اینکه کل کشور به 10 منطقه تقسیم شده است و قطب منطقه غرب کشور با دانشگاه علوم پزشکی همدان است گفت: از هر یک از مدیران معاونت توسعه خواسته شده یک تجربه موفق خود را در این همایش ارائه دهند تا با انتقال تجربیات گامهای موثری در این حوزه برداشته شود.

دکتر حیدری‌مقدم ارائه گزارش برنامه استراتژیک توسط دانشگاه‌های حاضر در همایش معاونان و مدیران توسعه کلان منطقه 3 آمایشی را ازجمله بخشهای برنامه دانست و گفت: مسئولیت معرفی، جمع‌بندی و ارزیابی موضوعات مطرح شده با دانشگاه علوم پزشکی همدان است.

وی افزود: در این همایش جایگاه دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب غرب کشور در  بین دیگر دانشگاهها بررسی می‌شود همچنین یک نوع ارزیابی دانشکده به دانشکده نیز صورت می‌گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی همدان، ادای احترام به شهدای گمنام مدفون شده در پردیس دانشگاه علوم پزشکی همدان، بازدید از موزه دفاع مقدس و مشاهده جاذبه‌های دیدنی همدان را از برنامه‌های جانبی این همایش دانست.

وی با ارائه توضیحاتی در خصوص دستاوردهای معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار کرد: پروژه‌های منحصر به فردی در مقاطع مختلف توسط این دانشگاه اجرایی شده است به طور مثال در حوزه فنی حدود 500 نوع پروژه در حوزه بهداشت انجام شده به طوری که در کمتر از 9 ماه بیش از 120 پروژه در حوزه معاونت توسعه انجام شد.

دکتر حیدری‌مقدم مطالبی در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه نیروی انسانی و رفاهی کارکنان دانشگاه بیان کرد و گفت: حذف چک و سفته برای دریافت وام به منظور رفاه کارکنان دانشگاه انجام شد همچنین در حوزه  بیمه تکمیلی نیز با بیمه منحصر به فردی قرارداد بسته شده است و ساماندهی خوبی در املاک و اموال انجام شد.

وی کارهای انجام شده در حوزه بودجه را مثبت ارزیابی کرد و با اشاره به اقدامات نوآورانه واحدهای مختلف حوزه معاونت توسعه دانشگاه یادآور شد: سامانه حامل‌های انرژی پیشنهادی توسط دانشگاه در سطح کشور اجرایی می‌شود و در حوزه فناوری اطاعات دانشگاه نیز تعداد 40 نرم افزار طراحی شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه آموزش مدیران در حوزه تحول اداری مورد توجه قرار گرفت، گفت: در بسیاری از موارد آموزش مدیران به ویژه در خصوص شرح وظایفشان نیار بود و به این منظور بری تمام مدیران بسته آموزشی در نظر گرفته شد.

 

 


١٠:٥١ - 1396/05/22    /    شماره : ٥٣٥٥٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: