صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه آموزشی شاخص‌های ملی پرستاری در کلان منطقه ۳ آمایشی کشوری برگزار شد

جلسه آموزشی شاخص‌های ملی پرستاری در کلان منطقه ۳ آمایشی کشوری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، جلسه آموزشی شاخص‌های ملی پرستاری در کلان منطقه 3 آمایشی کشوری برگزار شد.

این جلسه با حضور اساتید معاونت پرستاری وزارت بهداشت، علی دادگری مدیر‌کل توانمندسازی معاونت پرستاری و بهرام قادری مسئول کمیته زخم معاونت پرستاری و کارشناسان زخم و سوپروایزرین آموزشی غرب کشور در سالن کنفرانس مرکز آموزشی درمانی بعثت برگزار شد.

دبیر اجرایی جلسه آموزشی شاخص‌های ملی پرستاری در کلان منطقه 3 آمایشی کشوری هدف از برگزاری این جلسات را انتقال تجربیات همکاران پرستاری در خصوص پیشگیری، کنترل و درمان زخم عنوان کرد.

فاطمه شیرانی اظهار کرد: فرآیند استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در این مقوله نیز شفاف‌سازی شده و استفاده از سازمان‌های نوین در درمان بیماران مدنظر قرار می‌گیرد.

بهرام قادری مسئول کمیته زخم معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در خصوص روش‌های پیشگیری از زخم فشاری، درجه‌بندی و تعاریف مربوطه، زخم بستر و تکنیک‌های ارزیابی مطالبی را عنوان کرد.

مدیرکل توانمندسازی معاونت پرستاری نیز در خصوص سقوط تعاریف و مفاهیم  سقوط در بیمارستان و ارزیابی سقوط در بیمارستان مطالب خود را بیان داشت.

علی دادگری خاطرنشان کرد: هدف کلی از این همایش شناخت و پیشگیری از زخم فشاری و سقوط در بیمارستان و آموزش هرچه بهتر همکاران پرستاری در این زمینه است.

 

 

 

 

 

 

 

 


١٣:٥٥ - 1396/05/22    /    شماره : ٥٣٥٦٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: