صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

مسوول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد

مساعدت به 700 بیمار مبتلا به سرطان نیازمند در همدان

مسوول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت به بیش از 700 بیمار مبتلا به سرطان نیازمند در همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، حمید شاکری‌ با بیان اینکه دستگیری از نیازمندان فرصت ارزشمندی  است که خداوند در اختیار ما قرار داده و باید قدر این فرصت ها را بدانیم، اظهار کرد: مجمع خیرین سلامت همدان این توفیق را داشته که با مشارکت 170 نیکوکار از 155 بیمار سخت‌درمان نیازمند در قالب طرح سخاوت حمایت کند.

 وی با بیان اینکه به بیش از 700 بیمار مبتلا به سرطان نیازمند مساعدت شده است،گفت: برخی از این بیماران از اقشار ضعیف و  آسیب‌پذیر جامعه در معرض ناامنی غذایی هستند که در تأمین معاش زندگی خود با مشکلاتی مواجه‌اند و نیاز به کمک خیرین است.

مسوول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه در شهرستان ملایر با مشارکت خیر نیک‌اندیش یک واحد آپارتمان به منظور بازسازی و یا خرید تجهیزات پزشکی بیمارستان امام حسین(ع) این شهرستان اهدا کرده است، گفت: در این شهرستان  با مشارکت خیری بیمارستان 96 تختخوابی «جوراب» ملایر در حال ساخت است.

وی با اشاره به اهمیت کمک خیرین در راستای رفع بیماران نیازمند، در ادامه افزود: واحد مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان به خیابان پاستور، جنب مخابرات، کوچه شهید غیرتیان، پلاک 6 ساختمان فیزیوتراپی توانا منتقل شد.

شاکری‌صفت بیان کرد: رهن و اجاره ساختمان شماره دو مجمع سلامت همدان که واحد مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری و روابط عمومی مجمع هزینه در آن فعالیت دارد، توسط  مجمع خیرین سلامت کشور و خیرینی تامین شده که مجمع خیرین سلامت همدان هیچگونه هزینه‌ای در این خصوص انجام نداده است.

 

وی خاطرنشان کرد: خیرین می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت 8096ـ 9952 ـ 9911 ـ 6037 مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند تا مساعدت‌ها به دست نیازمندان برسد.


٠٧:٤١ - 1396/07/20    /    شماره : ٥٥٢٦٦    /    تعداد نمایش : ٢٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: