صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

پذیرش 62 مصدوم از استان کرمانشاه در مراکز درمانی همدان

مدیر روابط عمومی اورژانس 115 همدان از پذیرش 62 مصدوم از استان کرمانشاه در مراکز درمانی همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، عباس اولیاسمیع با اشاره به اقدامات دانشگاه علوم پزشکی همدان در راستای خدمت‌رسانی به مصدومین زلزله استان کرمانشاه  تا صبح امروز اظهار کرد: تا این ساعت بررسی وضعیت وجود مصدومین احتمالی در شهرستان‌های تابعه استان همدان انجام شده است.

وی با اشاره به فراخوان مدیران مورد نیاز دانشگاه  علوم پزشکی به EOC، گفت: آماده باش به تمام پایگاه‌های اورژانس استان داده شده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس 115 همدان از اعزام 7 نفر نیرو یعنی 6 نفر تکنسین اورژانس و یک نفر راننده پایه یک ، با دو دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به استان کرمانشاه خبر داد و افزود: آماده باش به تمام مراکز درمانی استان صورت گرفته است.

وی با اشاره به تماس های مکرر با EOC وزارت بهداشت، گفت: تماس‌های مکرر با EOC دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و حضور تیم فرماندهی بیمارستان بعثت در محل کار(مرکز ترومای استان) از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

اولیا سمیع با بیان اینکه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان شرکت کرده و  جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی همدان تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: اعزام بالگرد به کرمانشاه از جمله اقدامات بوده است.

وی با اشاره به اعزام 6 نیروی درمانی  شامل یک نفر ارتوپد و 6 نفر پرستار به کرمانشاه، افزود: تشکیل جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران معاونت درمان دانشگاه و آماده بودن 5 دستگاه آمبولانس به منظور اعزام به استان کرمانشاه مورد توجه قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی اورژانس 115 همدان از پذیرش 62 مصدوم تاکنون در مرکز درمانی بعثت همدان خبر داد و افزود: چک ذخیره خون استان، آماده کردن بیمارستان صحرایی دانشگاه و تعیین بیمارستان آیت‌الله بهاری به منظور انجام تریاژ اولی از دیگر اقدامات است.

وی با اشاره به افزایش ظرفیت مراکز درمانی با اختصاص سایر فضاها به فضای بستری، گفت: دریافت تعداد تخت‌های خالی مراکز درمانی دانشگاهی، 450 تخت و سازماندهی دانشجویان پرستاری، هوشبری، اتاق عمل و فوریت‌ها به منظور استفاده در مراکز درمانی مورد توجه قرار گرفته است./م.علیزاده

 ١٢:٤٣ - 1396/08/23    /    شماره : ٥٦٢٨٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: