صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

آیین نامه داوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ابلاغ شد

آ‎غاز ثبت نام بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت

 

همزمان با آغاز ثبت نام بیست و سومین دوره جشنواره قرآن، عترت وزارت بهداشت ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، آیین‌نامه داوری بخش آوایی این دوره از جشنواره آماده و به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا، در بخشی از متن این آیین نامه، به کلیات آیین نامه بیست و سومین دوره جشنواره قرآن، عترت وزارت بهداشت اشاره شده است و همچنین به تفکیک رشته‌های مختلف بخش آوایی، مقررات و آیین نامه نحوه داوری این رشته‌ها به صورت کامل توضیح داده شده است.

مقررات و آیین نامه‌های بخش داوری رشته‌های قرائت( تحقیق)، قرائت( ترتیل)، رشته حفظ قرآن کریم، رشته اذان، دعا و مناجات خوانی، رشته همخوانی و تواشیح از بخش آوایی بیست و دومین دوره جشنواره وزارت بهداشت ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به صورت کامل در قالب این آیین نامه به رشته تحریر درآمده است و مخاطبان و شرکت کنندگان این جشنواره می‌توانند با مطالعه کامل این آیین نامه، با مقررات ، ضوابط وچگونگی نحوه داوری رشته‌های مختلف آشنایی پیدا کنند.

مرحله نهایی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت تابستان سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد. این جشنواره با حضور دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه ها برگزار می‌شود.

مرحله نهایی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت در سال ۹۷ با موضوعات (قرائت تحقیق، ترتیل و حفظ قرآن کریم،اذان و تواشیخ مناجات خوانی،ترجمه خوانی،دعا- ابتهال، نرم افزار و اپلیکیشین،شبکه‌های مجازی، خوشنویسی، فیلم کوتاه، معرق و منبت کاری-شعر ، فیلم نامه نویسی ونمایشنامه نویسی، داستان نویسی، نقاشی و طراحی، عکاسی-تذهیب کاری، طراحی پوستر، دکلمه خوانی، کتابخوانی، مقاله ، پژوهش، نقد و تلخیص کتاب به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد./م.ع

 

 

 


٠٩:٢١ - 1396/11/25    /    شماره : ٦٤٨٢٣    /    تعداد نمایش : ٤١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: