صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان همدان:

مردم همدان پنج میلیارد تومان مردم همدان به مجمع خیرین سلامت کمک کردند

نشست خبری در حاشیه همایش قدردانی از خیرین سلامت شهرستان ملایر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب دا دز همدان، مدیر عامل مجمع خیرین سلامت در این نشست گفت: مجمع خیرین سلامت ملایر و همدان هر روز تکامل بیشتری پیدا کرده و با هدف شناسایی خیران و هماهنگی نیتهای آنان با نیازهای بهداشتی درمانی اقدام میکند.

دکتر محمد صادق صبا افزود: در شهرستان های همدان دفاتر مجمع خیرین سلامت راه اندازی شده است که دفتر مجمع خیرین سلامت در ملایر بسیار فعال است.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان همدان تاکید کرد که باید برنامه عملیاتی برای دفاتر مجمع خیرین سلامت در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اهمیت تعامل رسانه ها با مجمع خیرین سلامت برای فرهنگسازی در مسایل مختلف ازجمله بهبود رفتارهای ترافیکی؛ گزارشی از مرگ و میر در تصادفات در ایام نوروز بیان کرد و توجه بیشتر به فرهنگ سازی در این موضوع را ضروری دانست.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت همدان علاقمندی این مجمع را برای مشارکت با مردم به منظور رفع مشکلات ابراز امیدواری کرد که مشکلات بیماران به ویژه مشکل بیماران سخت درمان رفع شود

وی آموزش بانوان به منظور تشخیص زودرس سرطان سینه را مهم خواند و ابراز امیدواری کرد که بخشهای آموزشی مجمع خیرین سلامت هدفمندتر اقدام کنند و افراد متخصص در حوزه درمان نیز مجمع خیرین سلامت را یاری دهند.

وی با اشاره به اینکه باید ساخت و سازهای فیزیکی بیمارستانها برای اقامت بیماران بهبود یابد خاطرنشان کرد که لازم است با خودمراقبتی برای کاهش ابتلای افراد به بیماریها تلاش شود.

دکتر صبا با بیان اینکه بخش مددکاری و مشاوره مجمع خیرین سلامت استان همدان با کمک مردم خیراندیش برای رفع گرفتاری مردم تلاش میکنند گفت: بخش مددکاری ملایر نیز راه اندازی شده است و با کاهش هزینه بیماران خدمت رسانی به مردم به شکل بهتری انجام شود.

وی با اشاره به روند اداره مجمع خیرین سلامت و اقدامات کادر اجرایی افزود: تعداد یک هزار و هفتصد نفر خیر در استان با مجمع خیرین سلامت ارتباط دارند.

دکتر صبا یادآور شد که در قالب طرح سخاوت یک و دو اقدام خوب انجام شد همچنین توانمندسازی بیماران گرفتار با کمک خیرین در دستورکار است.

وی تاکید کرد که باید پیشگیری از ابتلا به بیماری مورد توجه باشد و بعد از شناسایی آنان جامعه ای داشته باشیم که مردم بیمار جز درد بیماری و تلاش برای درمان درد دیگری نداشته باشند.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان همدان با تاکید بر اینکه در نذرها باید کارهای آموزشی و پژوهشی نیز مورد توجه باشد گفت: منابع در اختیار مجمع از منابع مردمی است و راههای متفاوتی برای احراز نیازمندی افراد نیازمند وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد که انجمن اهدای عضو همدان با کمک مجمع خیرین سلامت راه اندازی شد و شهرستان ملایر در این زمینه نیز پیشگام است.

دکتر صبا  در خصوص رتبه بندی مجمع خیرین سلامت ابراز امیدواری کرد که ما در خیر بودن گوی سبقت را دیگر استانها بربابد.

 

 


١٢:٣٢ - 1397/01/25    /    شماره : ٦٦٢٤٩    /    تعداد نمایش : ٢٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: