صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

رییس مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر:

حدود 250خیر در شهرستان ملایر با مجمع خیرین سلامت همکاری دارند

رییس مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر گفت: حدود 250خیر در شهرستان ملایر با مجمع خیرین سلامت همکاری دارند.

به گزارش پایگاه خبری وب دا در همدان، دکتر آذرهمایون با قدردانی از همراهی رسانه های استان با مجمع خیرین سلامت شهرستان همدان گفت: در این مراسم از خانواده های اهدا کننده عضو تجلیل میشود و گزارشهایی از اقدامات مجمع خیرین سلامت ملایر ارایه میشود.

وی با بیان اینکه سال گذشته پنج مورد مرگ مغزی وجود داشت گفت: انجمن اهدای عضوی در همدان فعالیت میکند ولی انجمن اهدای عضو ملایر در قالب مجمع خیرین سلامت فعالیت میکند.

دکتر آذرهمایون با تشکر از راهنماییهای مجمع خیرین سلامت استان به نمونه هایی از اقدامات ازجمله در اختیار قراردادن صندوقهایی برای جمع اوری کمکهای مردمی برای درمان بیمارن سخت درمان تشکر کرد.

وی با تشکر از ریاست دانشگاه و دیگر مسولان ازجمله روابط عمومی دانشگاه گفت: حدود 250خیر در شهرستان ملایر با مجمع خیرین سلامت همکاری دارند و اقدامات خیرخواهانه خوبی انجام شده است.

رییس مجمع خیرین سلامت ملایر از تعامل خوب اداره اوقاف شهرستان ملایر با مجمع خیرین سلامت ملایر خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این تعاملات روز به روز افزایش یابد.

وی افزود: برای مددکاری و پرستاری در منزل بیماران از طریق مجمع خیرین سلامت ملایر تدابیری در نظر گرفته شده است که با دریافت مجوزهای لازم اقدامات بیشتری در این حوزه انجام میشود.

دکتر آذرهمایون یادآور شد که با طرح تحول سلامت و پیگیریهای رییس دانشگاه  بسیاری از نیازها برآورده شده است در سال گذشته نیز تجهیزات زیادی تهیه شده و در اختیار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه تعداد پنج هزار نفر تاکنون کارت اهدای عضو دریافت کردند ابراز امیدواری کرد که فرهنگ سازی بیشتری در حوزه اهدای عضو انجام شود.

 


١٢:٥٩ - 1397/01/25    /    شماره : ٦٦٢٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: