صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

در هفته سلامت

60 پروژه عمرانی در حوزه بهداشت افتتاح می‌شود/ 35 فعال عرصه سلامت تجلیل می‌شود

معاون بهداشتی دانشگاه از افتتاح 60 پروژه عمرانی در حوزه بهداشت  طی هفته سلامت خبر داد.

به گزارش خبری وب‌دا در همدان، دکتر جلال الدین امیری با تبریک فرارسیدن سال نو در چهارمین نشست هماهنگی برنامه‌های هفته سلامت با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان با مرور مجدد پروژه‌های قابل افتتاح در هفته سلامت اظهار کرد: با حضور دکتر علی رضا رئیسی معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در همدان  60 پروژه بهداشتی به شکل همزمان افتتاح می‌شود.

وی با قدردانی از تلاش حوزه‌های مختلف دانشگاه برای تحقق پروژه‌های بهداشتی در استان، اطلاع‌رسانی به نحو مناسب در خصوص اقدامات دانشگاه در این حوزه را مهم خواند و گفت: پروژه‌های تمام شده و آماده، افتتاح می‌شود.

معاون بهداشتی دانشگاه، هدف از دعوت مدیران شبکه و روسای مرکز بهداشت در این جلسه را به کارگیری تمام ظرفیتهای موجود برای تجهیز و راه اندازی پروژه‌های بهداشتی در کمترین زمان ممکن و تسریع در انجام امور باقیمانده عنوان کرد.

وی با اشاره به تعدد پروژه‌های بهداشتی دانشگاه تاکید کرد که پروژه‌هایی حتی با مشکلات جزئی از فهرست افتتاحهای هفته سلامت حذف و در مقطع زمانی دیگری در سالجاری افتتاح می‌شود و کامل بودن ساختمان و وصل بودن انشعابات آن بسیار مهم است.

مهندس طاهری گزارشی از تعداد پروژه‌های در دست احداث دانشگاه ارائه کرد و با اشاره به مبالغ مورد نیاز برای بهره‌برداری از پروژه‌ها تا خردادماه، مطالبی را مربوط به ضوابط فنی یادآور شد و مکاتبه مدیران شبکه‌ها در خصوص پروژه‌های دارای ابهام را خواستار شد.

وی با یادآوری اینکه تعداد زیادی از پروژه‌های بهداشتی دانشگاه به صورت نمادین در هفته دولت با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد، پروژه‌های قابل افتتاح در هفته سلامت را به تفکیک هر شهرستان و با در نظر گرفتن مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان بررسی کرد و گفت: تعداد پروژه‌های آماده تحویل برای افتتاح در هفته سلامت در مجموع 60 پروژه است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه و دبیر هفته سلامت با یادآوری نکاتی ازجمله ارسال عکسها و اخبار با کیفیت، توجه به خطبه‌های نمازجمعه با محوریت هفته سلامت و طراحی بنرهایی تحت عنوان ستاد برگزاری هفته سلامت به منظور اطلاع‌رسانی مناسب برنامه‌های اجرا شده در هفته سلامت؛ گزارشی از اقدامات انجام شده به منظور برگزاری شایسته برنامه‌های این هفته بیان داشت و ارسال برنامه‌های نهایی هر یک از واحدها به روابط عمومی ستاد دانشگاه را خواستار شد.

جعفر شاهرخی همچنین اظهار داشت: در اختتامیه هفته سلامت از 35 نفر فعالان عرصه سلامت تجلیل می‌شود که پنج نفراز این نفرات از افراد خارج از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی همدان هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٤:١٥ - 1397/01/27    /    شماره : ٦٦٢٩٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: