صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر امیری معاون بهداشتی دانشگاه در جمع روسای مراکز بهداشت شهرستان ها:

اطلاعات جعلی خط قرمز ماست

جلسه روسای مراکز بهداشت شهرستان ها با حضور معاون بهداشتی دانشگاه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت استان همدان، در این جلسه موضوعات مختلفی در ارتباط با نقاط ضعف و قوت مراکز به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

در این نشست دکتر امیری بیان کرد: میانگین پوشش اینترنت در کلیه واحدهای بهداشتی 40 درصد بود که هم اکنون بالای 90 درصد مراکز ما به اینترنت دسترسی دارند و میزان ثبت نام اولیه عموم مردم در سامانه سیب هم اکنون به بالای 95 درصد رسیده است که در تلاش هستیم افراد باقی مانده را نیز پوشش دهیم.

تاکید فراوان دکتر امیری در این جلسه در ارتباط با بودجه سال 97 بود که گویا مقرر شده است امسال میزان پرداختی به حوزه بهداشت بر اساس سرانه افراد نباشد بلکه بر اساس تعداد خدماتی که در سامانه سیب ثبت می شود از طرف وزارت متبوع، بودجه در اختیار معاونت های بهداشتی دانشگاه های سراسر کشور قرار گیرد.

امیری اطلاعات موجود در سامانه سیب استان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و افزود: اطلاعات جعلی خط قرمز ماست و کلیه همکاران و مراقبان سلامت نباید اطلاعات ساختگی وارد سیستم نمایند.

وی از روسای مراکز بهداشت شهرستان ها خواست تا جمعیت شهرستان خود را به درستی و به شکل مطلوب تحت پوشش قرار داده و اطلاعاتی که وارد سیستم می‌کنند با خدمات داده شده به افراد، کاملا همخوانی داشته باشد.

وی در خصوص پروژه های عمرانی اظهار کرد: تا پایان سال، ساخت و ساز در حوزه عمرانی بهداشت به اتمام می رسد.

دکتر امیری خبر داد: آموزشگاه بهورزی همدان مشکل زمین داشت، حل و فصل شده است و در سفری هم که معاون وزیر به همدان داشت قول بودجه ساخت این آموزشگاه از طرف دکتر رئیسی داده شد.

در ادامه جلسه مدیر شبکه این معاونت در ارتباط با پراختی ها، بودجه بیمه روستایی، اصلاح نظام پرداخت و تخصیص منابع و همچنین سامانه پایش و رضایت سنجی تلفنی مطالبی را عنوان کرد.

این جلسه با صحبت های روسای مرکز بهداشت به پایان رسید. /م.ق


١١:٥٩ - 1397/02/25    /    شماره : ٦٧١١٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: