صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هم اندیشی فصلي مسئولین فنی و سوپروایزرین آزمایشگاهها

جلسه هم اندیشی فصلي مسئولین فنی و سوپروایزرین آزمایشگاهها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه، در این جلسه در زمینه بروز رسانی نقشه ارجاع آزمایشگاههای بیمارستانهای استان و بررسی مفاد قرارداد ارجاع و مدیریت هزینه‌های آزمایشات ارجاعی و نحوه بازدید از آزمایشگاه ارجاع، ارتقا بهره‌برداری از خدمات آزمایشگاهی و برنامه عملیاتی الکترونیکی، مشکلات مربوط به کیت و لوازم آزمایشگاهی، استاندارد‌های درخواست آزمایش در بخش اورژانس بیمارستان شهید بهشتی، ارتقای میکروبشناسی بیمارستانی، وضعیت نیروهای طرحی و نحوه شرکت همکاران در کنگره انتقال خون توضيحات مبسوطی توسط مسئول امور آزمایشگاهها ارائه شد.

سپس دکتر جمالیان فوکال پوینت برنامه ارتقای خدمات آزمایشگاهی در مورد بهینه‌سازی مدیریت ارائه خدمات آزمایشگاهی صحبت کرد و بر اهمیت مدیریت منابع تاکید کرد و به سوالات همکاران پاسخ داد.

سپس مهندس موسوی در مورد نرم افزار آمار گزارش ساز توضیحاتی را ارائه کرد و بحث لینک HIS به نرم افزار را مطرح کرد.

ادامه مباحث كه با تبادل نظر و مشاركت تمام مسئولان همراه بود دکتر اکبر زاده متخصص پاتولوژی دیدگاههای خود را در خصوص چالش‌های اتوماسيون آماري بیان داشتند سپس شیدایی، طهوري، باقري، رجبی، محمدي سوپروایزرین آزمایشگاهها و ساير مسئولان حاضر در جلسه دیدگاههای خود را در مورد مشکلات جاری در خصوص اتوماسيون آماري و ارائه خدمات آزمایشگاهی بیان کردند.

در پايان دانشيار به سوالات همكاران در زمينه نيروهاي طرحي و بهره برداری از خدمات آزمایشگاهی و مشکلات مربوط به کیت و لوازم آزمایشگاهی پاسخ داد.

 

 

 

 


٠٨:١٨ - 1397/06/22    /    شماره : ٨٨٠٠٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: