صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیر و مسئولین روابط عمومی‌های دانشگاه با مدیرکل روابط عمومی استانداری

مدیر روابط عمومی دانشگاه به همراه برخی از مسئولین و رابطین روابط عمومی دانشگاه به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان دیدار کرد.  

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، مهندس جعفر شاهرخی به همراه برخی از مسئولین روابط عمومی معاونت‌ها، دانشکده‌ها، بیمارستان‌ها و کارکنان ستاد روابط عمومی دانشگاه در آستانه روز روابط عمومی با اسداله ربانی مهر مدیرکل روابط عمومی استانداری دیدار کردند و ضمن تقدیر از زحمات و حمایت‌های مدیر کل روابط عمومی استانداری، گزارشی از عملکرد روابط عمومی دانشگاه ارائه شد.  

ربانی مهر در این دیدار ضمن قدردانی از عملکرد روابط عمومی دانشگاه گفت: عملکرد روابط عمومی دانشگاه در چند سال اخیر برجسته بوده و روند مناسبی داشته و به یکی از روابط عمومی‌های پویا و فعال استان تبدیل شده‌است.

وی با اشاره به رویکردهای جدید دانشگاه و فعال کردن نیروهای پرتوان و دارای تخصص در حوزه روابط عمومی عنوان کرد: تقویت توان علمی و تخصصی روابط عمومی‌های دانشگاه اقدامی شایسته و ارزنده است که مدیریت روابط عمومی دانشگاه در راستای آن گام برداشته‌است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان در ادامه به برگزیده شدن روابط عمومی دانشگاه در جشنواره روابط عمومی‌های استان اشاره و تأکید کرد: شایسته است از مسئولین روابط عمومی این مجموعه به نحو مقتضی قدردانی شود.

**ورزش بیشتر در راستای سلامتی و کنترل فشار خون

ربانی همچنین با بیان اینکه هرچه برای ورزش بیشتر وقت صرف شود سلامتی بیشتر و طول عمر بالاتری را خواهیم داشت اظهار کرد: با تحرک و ورزش می توان فشار خون بالا را کنترل کرد.

وی ادامه داد: جایگاه روابط عمومی ها بسیار گستر و وسبع است و مدیران این مجموعه بزرگ باید در شناساندن جایگاه کارکنان خود همت گمارند تا این رشته و این حرفه مهم در جامعه بیش از بیش شناخته شود و همچنین لازم است مسئولین روابط عمومی ها به طور متناوب از سایر مراکز بازدید نمایند و گفتگویی با روسای آن مرکز داشته باشند و همچنین از روابط عمومی های دیگر سازمان ها بازدید کنند که این خود هم موجب تقویت روحیه کاری روابط عمومی ها می شود و هم قدردانی از روابط عمومی ارگان مورد بازدید صورت گرفته است که به نوعی ارج نهادن به جایگاه روابط عمومی ها است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان افزود: لازم است برنامه های ورزشی و فرهنگی به مناسبت هفته روابط عمومی تدارک دیده شود و در تدارک بازدید از غار علیصدر به مناسبت هفته روابط عمومی برای کارکنان روابط عمومی ها به اتفاق خانواده هایشان هستیم و در تلاش هستیم تا شرایطی را فراهم کنیم تا کارکنان روابط عمومی ها به اتفاق خانواده هایشان از مجموعه فرهنگی ، تاریخی  و تفریحی غار علیصدر به صورت رایگان دیدن نمایند.

وی در پاسخ به سوال یکی از مسئولین روابط عمومی ها در خصوص صدور کارت روابط عمومی و دریافت معرفی نامه جهت استفاده از کلاس های زبان انگلیسی با 40درصد تخفیف گفت: در زمینه معرفی نامه پیگیری لازم در دستور کار است و در خصوص صدور کارت شناسایی برای کارکنان روابط عمومی ها مدیر روابط عمومی دانشگاه هماهنگی لازم را با واحد حراست مرکز انجام می دهد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان و مسئولین روابط عمومی های معاونت  توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مسئول روابط عمومی غذا و دارو،درمان، فرهنگی و دانشجویی و سایر واحد های زیر مجموعه در یک نشست صمیمی هفته روابط عمومی و ارتباطات را به مهندس ربانی مدیر روابط عمومی استانداری تبریک گفتند.

جعفر شاهرخی در این نشست صمیمی ضمن تقدیر و تشکر از وقتی که مدیر روابط عمومی استانداری در اختیار مجموعه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ابن قرار داده است اظهار داشت: این نشست به منظورعرض تبریک به مناسبت هفته روابط عمومی و روز ارتباطات و آشنایی بیشتر مسئولین روابط عمومی های زیر مجموعه با روابط عمومی استانداری است و از مدیریت روابط عمومی استانداری که برنامه های خود را به خاطر این دیدار تغییر داده اند تشکر کرد.

وی ضمن معرفی مسئولین واحدهای روابط عمومی ها ابراز داشت: هر یک از مسئولین روابط عمومی های دانشگاه علوم پزشکی  ابن سینای همدان، دارای توانمندی های بی شماری هستند و در بین این توانمندی ها برای هر کدام یک نمونه بارز را سر لوحه وشاخص  قرار داده ایم. 

 


٠٧:٤٥ - 1398/02/26    /    شماره : ٩٤٧٨٣    /    تعداد نمایش : ١٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: