صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا:

همدان جزو دانشگاههای پایلوت در نظام ارجاع محسوب می‌شود

معاون، درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان را جزو دانشگاههای پایلوت در نظام ارجاع دانست.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر جلیلی یکی از سیاست‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را تحول سلامت و پرونده الکترونیک سلامت عنوان کرد و اشراف مدیران به سامانه ها را برای مدیریت مناسب منابع مهم دانست.

وی افزود: با توجه به اینکه همدان جزو دانشگاههای پایلوت در نظام ارجاع محسوب می‌شود و امید می رود مدیران شبکه های بهداشت و درمان با بررسی دستورالعمل‌ها  مسائل را به خوبی مدیریت کنند.

 معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان نظارت بیشتر در شبکه ها را با انتصاب مدیریت درمان در شبکه ها و تقویت جایگاه کارشناسی نظارت را موضوعی مهم خواند و بر بازدیدهای شبانه از بیمارستان ها تاکید کرد و گفت: جامعه کنونی نیازمند کنار هم قرارگرفتن مسئولان و مردم است.

تلاش برای ماندگاری و افزایش رضایت مندی پزشکان شهرستان، توجه ویژه به بخشهای اورژانس برای رعایت رفتار حرفه ای با بیماران، کنترل تجهیزات اورژانس، حضور دائمی پزشکان و متخصصان، استفاده بهینه از منابع ازجمله در پرداخت کارانه ها و قراردادها، ثبت اطلاعات در سامانه رفاهی، نظارت بر عملکرد پزشکان و برنامه کشیکها در بیمارستانها از موارد تاکید شده توسط دکتر جلیلی بود.

 

 


٠٨:١٢ - 1398/03/23    /    شماره : ٩٥٦٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: