صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

عطر دلنشین رضوی در خانه ایثارگری از تبار اهداکنندگان عضو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حضور خادمین حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به همراه پرچم آستان مقدس و ترنم آوای دلنشین یکی از خادمین حرم در خانه زنده یاد علی مولائی پور حال وهوای این خانه را امام رضایی کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان، کاروان زیر سایه خورشید در هفتمین روز از دهه پر خیر وبرکت کرامت با هماهنگی معاونت درمان با حضور در خانه زنده یاد علی مولائی پور یکی از اهداکنندگان اعضای بدن، که در فروردین ماه سالجاری به دیدار حق شتافت، ضمن دیدار با این خانواده گرانقدر از این عمل خیر و خداپسندانه آنان تقدیر و تشکر نمودند.

در این برنامه دکتر حسن بهرامی مدیر درمان، ضمن تبریک این ایام فرخنده و گرامیداشت یاد و خاطره علی مولائی گفت: حرکت این مرحوم و امثال ایشان مصداق ایثار بوده و هر اهداء کننده می تواند زندگی چند نیازمند پیوند را برطرف نماید.

وی افزود: باید این حرکت ها و اعمال خیر گفته شود تا در بین مردم رواج پیدا کرده و به فرهنگ تبدیل شود.

در ادامه دکتر مجید حمیدی رئیس فراهم آوری اعضا گفت: علی مولائی پور اولین فرد اهدا کننده عضو در سالجاری بوده و خانواده ایشان با رضایت کامل و بدون هیچگونه چشمداشتی اعضای بدن این مرحوم شامل دو کلیه، کبد و نسوج را به منظور استفاده نیازمندان به پیوند، اهدا کردند.

دکتر حمیدی گفت: یکی از حرکت های خیر وخداپسندانه مرحوم مولائی پور کمک به کارتن خواب ها بوده که در حال حاضر خانواده اش همانند قبل که در کنار مرحوم،  در این خصوص کمک میکردند ادامه دهنده راهش هستند و همچنان کمک به افراد نیازمند را بی وقفه انجام می دهند.

در پایان این مراسم با حضور خادمان حرم رضوی هدیه ای از طرف دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا تقدیم واز این خانواده تجلیل شد.

 

 


١٣:٥٩ - 1398/04/20    /    شماره : ٩٦٤٢٤    /    تعداد نمایش : ١٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: