صفحه اصلی > اطلاعيه 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
   
  اطلاعیه اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سال 1398
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعیه اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سال 1398 اعلام شد.

قابل توجه کلیه شرکت کنندگان آزمون استخدامی سال 1398 وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی پیرو کارنامه صادر شده از سوی سازمان سنجش کشور در خصوص آزمون فوق الذکر بدینوسیله به اطلاع می رساند:

  • پذیرفته شدگان نهایی آزمون در زمان مقرر جهت انجام امور گزینشی به هسته گزینش دانشگاه معرفی خواهند شد که متعاقباً زمان حضور (از طریق شماره تلفن اعلام شده از سوی متقاضی) اطلاع رسانی خواهد شد . 
  • کلیه افرادی که به نتیجه اعلام شده از سوی سازمان سنجش در کارنامه نهایی اعتراض دارند میتوانند از طریق مراجعه به سایت سازمان مذکور و با توجه به ضوابط و برنامه زمانبدی اعلام شده در آن نسبت به ارائه درخواست خود اقدام نمایند.
  • متقاضیانی که به بررسی مدارک و مصاحبه آزمون مذکور که از طریق این دانشگاه اجرا گردیده است اعتراض دارند می توانند از تاریخ 28 اسفندماه 98 تا تاریخ 20 فروردین 99 در صفحه اصلی سایت دانشگاه علوم پزشکی همدان به آدرس  umsha.ac.irwww. قسمت سامانه ها، سامانه ثبت و رسیدگی به شکایات مردمی  و یا به آدرس  bazrasi.umsha.ac.ir   مراجعه و نسبت به تکمیل فرم رسیدگی و پاسخگوئی به شکایات مردمی اقدام نمایند.
  • مراتب بررسی و پاسخ مقتضی به متقاضی ازطریق سامانه مذکور اعلام خواهد شد.

در پایان درخواست می گردد به منظور حفظ سلامتی خود و خانواده و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کووید –19 و اجرای دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا از مراجعه حضوری به دانشگاه جهت مطرح نمودن سوالات مرتبط با آزمون خودداری نمایند.

همکاران مدیریت منابع انسانی از طریق شماره تماس 32533810 –32518192 داخلی 206 و 209 (واحد استخدام) پاسخگوی تلفنی سوالات خواهند بود.

 
١٠٢٧٨١        1398/12/28       ١١:٣١ 5975
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: