صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  حضور ریاست دانشگاه، مدیر روابط عمومی و جمعی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی همدان در همایش بسیجیان استان
 

 

 

 

 

 

 

دکتررشید حیدری مقدم به همراه دکتر محمد طاهری و جمعی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی همدان در همایش صبح امروز بسیجیان همدان شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وب دا در همدان به نقل از روابط عمومی معاونت درمان، در این مراسم سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم ما در جنگ اقتصادی ایستاده‌اند گفت: اخیرا سفیر یکی از کشورهای اروپایی دیگر سفرا را جمع کرده  و گفته است به دولتمردان بگویید ایرانیان در حال عبور از وابستگی به نفت هستند پس بگذارید نفت صادر شود تا ایران همچنان وابسته بماند. پس ما در حال عبور از این تحریم‌ها هستیم و به‌زودی سحر دشمنان را نابود می‌کنیم.

وی گفت: در عرصه نظامی ایران رویای دشمن برای شکستن حلقه‌های زنجیر مقاومت را که آمده بود تا بشکند برهم زد و این حلقه را متصل به هم نگه داشت داشت. لبنان، سوریه و یمن در مدار جاذبه انقلاب قرار گرفتند و آنچه در این سرزمین‌ها بروز می‌کند تفکر انقلاب اسلامی است نه  تفکر استکبار.

سردار سلامی با بیان اینکه آثار ترس از فروپاشی در چهره رژیم صهیونیستی مشخص است، افزود: یکی از سران این رژیم اعلام کرده به‌زودی اسرائیل محو می‌شود. این حقیقت در قلب و جان دشمنان نیز جا گرفته است.

وی گفت: دشمنان می‌خواستند در فتنه اخیر یک اعتراض اجتماعی را به یک شورش فراگیر تبدیل کنند اما همه تلاش‌های‌شان توسط ملت ایران مچاله شد سوخت، دود شد و به چشم خوشان رفت.

سرلشگر سلامی با بیان اینکه درخشش تاریخی ملت ایران در یک فتنه عمیق جهانی را دیدیم، گفت: ایران امروز ایمن و سربلند در نقطه منحصر به‌فردی از تاریخ ایستاده و بسیج و تفکر آن که تفکر خدمت به مردم و نجات محرومان است خودنمایی می‌کند.

وی بسیج را قلب شورانگیز احساسات انقلاب دانست و اظهار داشت: بسیج فرمول غلبه بر مستکبران است. بسیج میقات پا برهنگان و پیام آور رحمت، آسایش و عزت است و امروز بسیجیان همه عرصه‌های خدمت را گشوده‌اند و پیشگام در همه عرصه ها هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محررومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی را از مختصات بسیج امروز مطرح کرد و گفت: امروز آماده‌ایم تا عهد خود را برای دفاع از انقلاب، کمک و حمایت از مردم تکرار کنیم. ما مردم را تنها نمی‌گذاریم و با آنها در همه سختی‌ها شریک هستیم.

وی تاکید کرد: هرخطری امنیت و آرامش مردم را تهدید کند در قلب آن حضور می‌یابیم چرا که ما پیشمرگان مردم هستیم آنها برای ما واژه‌های مقدسی هستند که عزت  آنها فلسفه انقلاب ماست.

سردار سلامی گفت: ما امروز بخشی از محصول تلاش بسیج را در عرصه سازندگی افتتاح می‌کنیم و این نهضت ادامه دارد می‌جنیگم با هر آنچه که بخواهد در مقابل مردم بایستد چه با دشمن خارجی چه با فقر و استضعاف، ما یک تن واحد هستیم.

وی با بیان اینکه ما اعضای یک پیکر هستیم و نمی‌گذاریم سختی به ملت‌مان تحمیل شود، گفت: سختی‌ها مجوزی برای کرنش در برابر دشمن نیست. سختی‌ها میدان مقاومت است که منجر به سعادت ملت می‌شود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمنان ما مراقب باشند و بدانند ملت ایران بزرگ، قدرتمند، رشید، مقاوم و سربلند است، خطاب به دشمنان تاکید کرد: اگر به  رفتار خباثت آمیزتان ادامه دهید به آمریکا، اسرائیل، انگلیس و متحدانش می‌گویم ملت ایران پاسخ محکمی به آنان خواهد داد و دشمنان را در هر مقیاسی درهم خواهد شکست.

 

 
١٠٠٠٥٦        پنج شنبه ٧ آذر ١٣٩٨       ١٤:٤٢ 2398
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: