صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  مساعدت ۴۶۵ میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان همدان
 

مسئول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت ۴۶۵ میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان خبر داد.
 
 
به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، حمید شاکری‌صفت از برگزاری یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد و اظهار کرد: در این جلسه پرونده ۱۳ بیمار بررسی شد.
وی با اشاره به اینکه در این جلسه با اشاره به مساعدت بلاعوض ۲۷۰ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران افزود: ۱۳۵ میلیون ریال از سایر مراکز برای بیماران تخفیف گرفته شده است.
مسئول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه ۶۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه در اختیار بیماران قرار می‌گیرد خاطرنشان کرد: در این جلسه تصویب شد یک بیمار زیرپوشش طرح سخاوت قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه در مجموع ۴۶۵ میلیون ریال به بیماران سخت‌درمان مساعدت شد گفت: بیماران گروه هدف مجمع خیرین سلامت همدان بیماران سخت‌درمان مبتلا به سرطان نیازمند بزرگسال، کودکان ناشنوا و کم‌شنوا، کودکان دارای بیماری قلبی، کودکان دارای اختلال رشد، کودکان دارای بیماری حاد چشمی و کودکان دارای شکاف لب و کام نیازمند هستند.
مسئول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه بی‌شک این اقدام خیر در نزد خداوند منان بی‌اجر نخواهد ماند افزود: خیرین می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶ واریز کنند یا برای راهنمایی با شماره ۳۸۲۷۸۰۸۴ و ۳۸۲۷۸۰۸۳ تماس بگیرند.
 
١٠٠٠٩٧        يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨       ٠٩:٠٩ 621
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: