صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  دانشگاه علوم پزشکی همدان از دستگاههای بسیار موفق استان است
 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی دانشگاه علوم پزشکی همدان را یکی از دستگاههای بسیار موفق استان همدان دانست.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر حمیدرضا حاجی بابایی با قدردانی از رییس دانشگاه و معاونان وی درخواست‌هایی را در خصوص تسریع در ساخت بیمارستان اکباتان مطرح کرد.
وی راه اندازی مرکز جامع سرطان را یکی از اتفاقات ارزشمند حوزه سلامت استان خواند و افزود: این پروژه با کمک بنیاد فرشچیان در حال انجام است که انتظار می‌رود با حمایت‌های وزارتی اقدامات مربوط به این حوزه تسریع شود.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی همچنین درخواست کرد که با توجه به منطقه‌ای شدن قطب غرب کشور ابلاغ رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان به عنوان رییس قطب غرب کشور از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شود.
وی با اشاره به اینکه  ساخت بیمارستان هزار تخت خوابی در همدان از حدود دو سال پیش مصوب شده است، ابراز امیدواری کرد که کلنگ‌زنی این بیمارستان که د نقش ارز آوری و توسعه بهداشت، درمان و سلامت را خواهد داشت در سفر بعدی مقام عالی وزارت بهداشت افتتاح شود.
دکتر حاجی بابایی با بیان اینکه وضعیت بهداشت و درمان همدان بسیار رضایت‌بخش است، ضمن قدردانی از دکتر حیدری‌مقدم رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان و معاونان خوب وی؛ گفت: دانشگاه علوم پزشکی همدان از دستگاههای بسیار موفق استان است.
وی همچنین یادآور شد که کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در سفر سه روزه به همدان نیز از همراهی مسئولان دانشگاه و استان ابراز رضایت داشتند.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی همچنین اقدامات دکتر نمکی وزیر بهداشت فعلی را در زمان حضور در سازمان برنامه و بودجه ستود و خاطر‌نشان کرد که دکتر نمکی در تمام جلسات کمک حال نمایندگان مجلس بودند و هم‌اکنون نیز به عنوان مقام عالی وزارت بهداشت  منشا خیر هستند.
دکتر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنان کوتاهی بر لزوم توجه به تسریع روند ساخت بیمارستان اکباتان تاکید کرد.
*تلاش برای بهره‌برداری از بیمارستان جدیدالاحداث شهرستان تویسرکان تا قبل از پایان سال
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از برکات استان علاوه بر مدیریت خوب استاندار همدان  حضور دکتر رشید حیدری‌مقدم و همکاران خوب وی در حوزه سلامت استان همدان است که با امکانات و بودجه موجود شرایط مناسبی را فراهم کردند و این زحمات قابل تقدیر است.
دکتر مفتح با ارائه توضیحاتی در خصوص پیگیری‌های انجام شده برای ساخت بیمارستان جدیدالاحداث تویسرکان با تشکر از همه زحمت‌کشان ساخت بیمارستان جدیدالاحداث و تخصیص نیروی انسانی مورد نیاز آن، ابراز امیدواری کرد که وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیات همراه روز سه شنبه از نزدیک از این بیمارستان بازدید کنند.
وی ابراز امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی مناسب تا قبل از پایان سال بیمارستان جدیدالاحداث شهرستان تویسرکان به بهره‌داری برسد.
دکتر مفتح  صدور مجوز برای احداث منازل پزشکان در شهرستان تویسرکان را از دیگر اقدامات ارزشمند دانست.
دکتر مخصوصی رییس دانشکده اسدآباد نیز با بیان اینکه شهرستان اسدآباد ۱۱۰ هزار نفر جمعیت دارد، با یادآوری اینکه  دانشکده اسدآباد قریب دو سال است از همدان مجزا شده است، مطالبی در خصوص کمبود منابع و اعتبارات و مطالبات بیمه ای و کمبود نیروی انسانی و ... بیان داشت.

 
١٠٠٤٩٣        سه شنبه ٢٦ آذر ١٣٩٨       ٠٠:١٥ 882
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: