صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   استاندار همدان:
  رضایت‌مندی عمومی خوبی در حوزه سلامت استان وجود دارد
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استاندار همدان در نشست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با استاندار و مسئولان دانشگاه در استانداری همدان اظهار کرد: رضایت‌مندی عمومی خوبی حوزه سلامت استان وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، استاندار همدان با قدردانی از حضور وزیر بهداشت و هیات همراه در استان همدان اظهار کرد: در جهت تحقق سیاست‌ها و منویات دولت گام برمی‌داریم و اولویت در استان همواره تاسی از این سیاست‌ها بوده و به موضوعاتی همچون معیشت، اشتغال، مسائل و مشکلات مردم و سرمایه‌های اجتماعی توجه می‌شود همچنین برای حرکت هدفمند و برنامه‌ریزی شده تلاش می‌شود.

مهندس سید سعید شاهرخی با اشاره به اینکه برای سال ۱۴۰۰ برنامه‌های راهبردی و عملیاتی در استان در نظر گرفته شده است، گفت: این برنامه‌ها با همکاری نمایندگان مردم و دستگاهای مختلف اجرایی و فرمانداران تدوین شده است و این سند تدوین شده تکلایف استان در حوزه‌های مختلف مشخص کرده است.

وی با تاکید بر اینکه حرکت بر مبنای برنامه در دستورکار استان است، توسعه سمن‌ها، احزاب و گروهها و واحدهای مختلف در حوزه خدمات اجتماعی را از دیگر موضوعات مورد توجه دانست.

استاندار همدان اعتدال، عقلانیت، وحدت و همگرایی در استان را مثال زذدنی دانست و گفت: مجمع نمایندگان استان بسیار همراه و کمک‌رسان به همه دستگاهای اجرایی هستند.

وی با بیان اینکه اقدامات دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان استان همدان به نیکی می‌درخشد، توضیحاتی در خصوص موقعیت جغرافیایی استان همدان و متخصصان متعهد و مجرب این استان بیان داشت.

مهندس شاهرخی خاطر‌نشان کرد که برآیند و ارزیابی‌ها بر این است که ضمن وجود برخی مسائل رضایت‌مندی عمومی خوبی از حوزه سلامت استان وجود دارد و تلاش‌ها موثر واقع شده و رضایتمندی عمومی نسبت به عملکرد بهداشت و درمان وجود دارد چرا که پرسنل این مجموعه با تلاش شبانه‌روزی در حال خدمت به مردم بوده و به سمت اهداف مطلوب تر حرکت می‌کنند.

وی با اشاره به برخی پروژه‌های برجسته درمان استان همدان گفت: مرکز آموزشی درمانی فاطمیه و مرکز جامع سرطان غرب کشور، بیمارستان در حال تکمیل تویسرکان، بیمارستان رزن از پروژه‌های بسیار خاص و ارزشمند دانشگاه علوم پزشکی هستند که می‌توانند منشا خدمات بسیار برای استان باشند.

استاندار همدان با اشاره به وجود برخی کمبودها در حوزه سلامت ابراز امیدواری کرد که با تلاش وهمدلی مسئولان استان نیاز این استان به کادر پزشکی تامین شود.

وی خاطر‌نشان کرد: طبق سند سه ساله استان همدان باید سالانه پنج هزار میلیارد تومان در همدان سرمایه گذاری صورت گیرد و هر ساله ۲۰ هزار فرصت شغلی ایجاد شود.

 

 

 

 

 

 
١٠٠٤٩٤        سه شنبه ٢٦ آذر ١٣٩٨       ٠٠:١٥ 870
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: