صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   استاندار همدان:
  توفیقات حوزه بهداشت و درمان ستودنی است
 

استاندار همدان توفیقات حاصل شده در حوزه بهداشت و درمان کشور را ستودنی خواند.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، مهندس شاهرخی در همایش گرامیداشت روز حوزه و دانشگاه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با قدردانی از حضور ارزشمند وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیات همراه و همدلی مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای پیشبرد امور گفت: اجرای طرح تحول سلامت یکی از دستاوردهای ارزشمند نظام است که پرداختی از جیب مردم را کاهش داد و دارای خیر و برکت بسیار بود.

وی با تشکر از اجرای طرح تحول سلامت توسط دکتر موسوی‌بهار و دکتر حیدری‌مقدم به عنوان روسای دانشگاه علوم پزشکی همدان در مقطع زمانی اجرای این طرح، گفت: در اجرای طرح تحول سلامت فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بیمار تنها باید درد بیماری داشته باشد مورد توجه ویژه قرار گرفت و همواره برای تحقق رهنمود مقام معظم رهبری تلاش می‌شود.

استاندار همدان با قدردانی از گزارش اقدامات دانشگاه در جلسه شب گذشته تدبیر وزیر بهداشت و اقدامات همه زحمت‌کشان حوزه سلامت را ستود و گفت: پروژه‌های ارزشمندی در حوزه سلامت استان طی سال‌های اخیر به بهره‌برداری رسیده است و ۵۳ پروژه مهم نیز در دست اقدام است.

وی توفیقات حوزه بهداشت و درمان را ستودنی دانست و افزود: با وجود فشار حداکثری بر سیستم اقتصادی و نظام درمانی با همراهی همه دلسوزان کوچکترین کسری و کمبودی در کشور وجود ندارد.

مهندس شاهرخی در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت یاد شهید بزرگوار آیت ا... مفتح اظهار کرد: وحدت حوزه و دانشگاه همواره از مسائل ضروری اسلام و ایران بوده و تمام تلاش‌های صورت گرفته برای ایفای نقش موثر به منظور اعتلای انقلاب است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران با شعارهای رفع ظلم، ایجاد تمدن جهانی، نفی استبداد، صدور انقلاب و ... شکل گرفت که در این شکل‌گیری، حوزه و دانشگاه دو کانون مهم و تعیین‌کننده بودند و در سایه جامعیت اسلام و وحدت حوزه و دانشگاه می‌توان ماهیت اسلام ناب محمدی را به دنیا ارائه کرد چراکه حوزه علمیه و دانشگاه یکدیگر را تکمیل می‌کنند.

استاندار همدان خاطر‌نشان کرد که علما در همه جنبش‌های مردمی ازجمله انقلاب اسلامی نقش مهمی داشتند و این ظرفیتی است که کمتر جامعه‌ای از آن برخوردار است همچنین افراد وارد شده از دانشگاه به حوزه علمیه موجب افتخار هستند و می‌توان با تبادل اساتید و دانشجویان وحدت حوزه و دانشگاه را تقویت کرد. 

 
١٠٠٥٢٤        سه شنبه ٢٦ آذر ١٣٩٨       ١٥:٣٥ 762
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: