صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:
  مجموعه‌های درمانی خیریه ماندگار خواهند شد
 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اثرگذاری مجموعه خیریه مهدیه همدان گفت: مجموعه‌های درمانی خیریه ماندگار خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر سعید نمکی در بازدید از مجموعه خیریه MRIمهدیه همدان اظهار داشت: مجموعه خیریه مهدیه از پراکندگی بیماران در تهران و شهرهای اطراف جلوگیری می‌کند، این مجموعه اثرگذاری بسیاری هم برای فرد و هم برای مردم استان دارد.

وی با بیان اینکه اقدام این مجموعه مؤثر و خیرخواهانه است عنوان کرد: آنها که مثل مجموعه کهریزک با صداقت کار  می کنند اثرات دنیوی و اخروی ماندگاری از خود به جای می‌گذارند و من از دانشگاه علوم پزشکی استان انتظار دارم همکاری لازم را با این مجموعه داشته باشد.

سید محمد کاظم حجازی مدیرعامل موسسه خیریه مهدیه همدان نیز با اشاره به انواع خدمات این مجموعه خیریه برای محرومین اظهار کرد: این مرکز برای افراد بسیاری از جمله کسانی که از روستاهای دور و نزدیک وارد این مجموعه می‌شوند خدمت رسانی می کند.

وی با بیان اینکه این مجموعه بخش خصوصی است اما نگاه درآمدی ندارد عنوان کرد: بیش از 9 میلیارد تومان در بخش‌های مختلف این مرکز هزینه شده اما برای برخی از نیازمندان ارائه خدمات،  کاملا رایگان صورت می‌گیرد و حتی خدمات خوابگاهی برای بیمارانی که از راه‌های دور وارد استان می‌شوند در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل موسسه خیریه مهدیه همدان ادامه داد: این مرکز اولین آنژیوگرافی استان را در بیمارستان اکباتان مستقر کرد و آن باعث شد هم جراحی قلب و هم رزیدنت قلب در استان مستقر شود همچنین موفق شدیم از 4 سال قبل با همکاری وزارت خانه نخستین رزیدنت رادیوتراپی را اخذ کنیم و تقریبا این نخستین مرکز است در ایران که بخش خصوصی موفق شده دستیار بگیرد.

وی افزود: همکاری مطلوبی در این مجموعه با بیمارستان قلب ایجاد شده و تلاش می‌کنیم بیماران این استان را از راه‌اندازی سایت سوم بهره‌مند کنیم.

در پایان این مراسم دستگاه جدید MRIمهدیه به دست وزیر بهداشت افتتاح شد.

 

 

 

 
١٠٠٥٥٣        سه شنبه ٢٦ آذر ١٣٩٨       ٢٢:١٣ 430
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: