صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا در اردوی جهادی روستاهای رزن

دکتر «رشید حیدری مقدم» سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با حضور در اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه که در روستاهای محروم رزن در حال برگزاری است به ویزیت بیماران این منطقه پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، دکتر «رشید حیدری مقدم» سرپرست دانشگاه همراه با دکتر «سیده زهرا اصغری» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در جریان برگزاری اردوی جهادی ۱۰ روزه‌ای که به همت مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه و با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی در روستاهای محروم و کمتر برخوردار بخش دمق از توابع شهرستان رزن برگزار شد از نحوه ارائه خدمات به مردم این مناطق بازدید کردند.

یکی از نکات قابل توجه در این برنامه یک روزه، ویزیت بیماران در روستای «اورته قمیش» توسط دکتر حیدری‌مقدم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا بود.

سرپرست دانشگاه پیش از ویزیت بیماران، شرح کاملی را از  عسگری، بهورز این روستا در خصوص خدمات بهداشتی ازجمله تعداد سالمندان، بیماران پرخطر و سایر بیماران بر اساس پرونده الکترونیک اطلاعاتی را کسب کرده و به دلیل داشتن آگاهی کامل، مورد توجه دکتر حیدری‌مقدم قرار گرفت.

بازدید مسئولان دانشگاه از مدرسه این روستا، محل برگزاری اردوی جهادی دانشجویان بسیجی و نیز حضور و بازدید از کلینیک سیار دندانپزشکی که دکتر «فاطمه اسکندرلو» به ویزیت و مداوای بیماران مشغول بود نیز از دیگر برنامه‌های این سفر یک روزه به شمار می رفت.

گفتنی است در این برنامه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان در خصوص پیگیری ساخت درمانگاه در بخش دمق قول مساعد داد و بر لزوم برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم تاکید کرد.

همچنین خانم دکتر اصغری معاون فرهنگی و دانشجویی و دکتر زائری‌لطف مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه در این برنامه از پروژه‌های عمرانی و در حال انجام در روستاهای «بابانظر»، «چورمق» و «جعفرآباد» که با حضور جهادگران دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا و با مشارکت مجموعه دانشگاه فرهنگیان صورت گرفته است نیز بازدید کرده و خواستار همکاری خیرین و سازمان ها برای انجام هرچه بهتر و سریع‌تر این پروژه‌ها شدند.

اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با حضور جهادگران، مسئولین دانشگاه، رئیس شبکه بهداشت شهرستان رزن، امام جمعه دمق و مسئول بسیج منطقه دمق از دیگر برنامه های این سفر یک روزه بود.

 

   

 

 
 


١١:٣١ - سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٩٧٨٢٥    /    تعداد نمایش : ٦٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: