صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   دکتر کرمی در برنامه افتتاحیه طرح وارنیش فلوراید تراپی دانش آموزان استان بیان نمود
  در سلامت دهان و دندان هیچ مداخله‌ای مانند مداخلات پیشگیری جوابگو نیست
 

طرح وارنیش فلوراید تراپی دانش آموزان استان همدان در آموزشگاه شهید اشتاد اعتمادیه افتتاح شد.  

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت استان، دکتر کرمی؛ معاونت بهداشتی دانشگاه در این برنامه ضمن تاکید بر همکاری های بین بخشی و کمک به تولیت سلامت استان، گفت: در سلامت دهان و دندان هیچ مداخله ای مانند مداخلات پیشگیری جوابگو نیست وی بیان نمود: من اعتقاد کامل بر برنامه سفیران سلامت و ایجاد فرهنگ سلامت در عموم مردم دارم و آمادگی دانشگاه را برای هر نوع همکاری در حوزه ارتقاء سطح سلامت مردم اعلام می نمایم.

دیگر سخنران برنامه دکتر خیراندیش؛ رئیس گروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی بود وی گفت: یکی از موضوعات مهم طرح تحول سلامت برنامه وارنیش فلوراید تراپی برای دانش آموزان بود که در استان همدان در هر مرحله برای 150 هزار دانش آموز و در دو مرحله انجام می شود.

لازم به ذکر است که برنامه وارنیش فلوراید تراپی دانش آموزان از سال 94 در استان همدان و همزمان با کل کشور شروع شده است که در طی یک سال تحصیلی، طی دو مرحله این طرح به اجرا در می آید که در هر مرحله برای 150 هزار دانش آموز کار وارنیش انجام می شود و تا کنون مرکز بهداشت استان همدان از ابتدای شروع طرع بالغ بر یک میلیون و دویست هزار خدمت در این خصوص برای دانش آموزان استان انجام داده است. / ز.ب   

 

 
٩٩٦١٤        دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨       ١١:٢٩ 810
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: