صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  حضور مشاورين نيروي انتظامي در دانشكده پيراپزشكي و پرستاري نهاوند
 

مشاورين نيروي انتظامي در دانشكده پيراپزشكي و پرستاري نهاوند حضور یافتند.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومي دانشكده پيراپزشكي و پرستاري نهاوند، در ابتداي اين جلسه دكتر صالحي رياست دانشكده ضمن خوش آمدگويي به ميهمانان و دانشجويان، همدلي و شناخت بيشتر جایگاه مقدس دانشجو و دانشگاه و ارزش آن را خواستار شد.

در ادامه جلسه دکتر نادری مدرس دانشگاه و جانشین معاونت اجتماعی نیروي انتظامی استان همدان در جمع 70 نفري دانشجويان و اساتيد اظهار داشت: با توجه به اينكه همواره در زندگی بشر آسیب‌های اجتماعی از مخاطرات جوامع بوده اظهار کرد: با استحکام زیرساخت‌ها و مدیریت مشكلات مي‌توان تا حد زيادي بنیان خانواده‌هاي امروز را تقويت کرد.

وي رشد روز افزون ارتباطات و تکنولوژی را يكي از عوامل مديريت بيشتر والدين بر كودكان دانست و گفت: آسیب زمانی به‌وجود می‌آید که اعضای خانواده با هم مشکل داشته باشند. 

دکتر نادری در ادامه تقویت اعتقادات و اخلاق را از عوامل مهم رفع شبهات اعتقادی برشمرد و تغییر سبک زندگی به فرهنگ اسلامی ایرانی و ازدواج سالم، آگاهانه و بهنگام را در این روند بسیار مهم برشمرد.

تبیین حديثي از حضرت علی(ع) با عنوان اينكه " مردم من بینایی‌ام را از دست بدهم آسان‌تر از آن است که بینشم را از دست دهم" پايان بخش اين مراسم بود.

 

 
٩٩٦٢١        دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨       ١٣:١٧ 520
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: