صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری انتخابات اعضای مجمع خیّرین سلامت شهرستان بهار

انتخابات دوره دوم اعضای مجمع خیّرین سلامت شهرستان بهار به ریاست فرماندار بهار و با حضور مسئولین و جمعی از خیرین و معتمدین در سالن جلسات فرمانداری شهرستان بهار برگزار شد.

فرماندار بهار در این جلسه ضمن تشکر از حضور مسئولین، خیّرین و معتمدین در جلسه اظهار داشت: عرصه بهداشت و سلامت مصداق بارز خدمت به مردم است و فعالین این حوزه باید قدر آن را بدانند.

وی افزود: مجامع خیّرین بسیاری در کشور وجود دارد و مجمع خیّرین سلامت با توجه به بحث بهداشت و درمان و سلامت مردم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

دکتر به‌نشان مدیر شبکه نیز با تشکر ازعملکرد هیئت مدیره سابق مجمع خیّرین سلامت شهرستان بهار اظهار داشت: شهرستان بهار دارای پتانسیل‌های زیادی در حوزه خیّری می‌باشد و در سالیان اخیر کارهای بزرگ و ارزشمندی توسط خیّرین سلامت در سطح شهرستان اعم از اهدای زمین جهت ساخت بیمارستان و درمانگاه‌ها، کمک‌های نقدی، خرید تجهیزات و... انجام شده‌است و ابراز امیدواری کرد که اعضای هیئت مدیره جدید با برنامه ریزی و همت والا در خصوص جذب و هدایت خیرین به سمت حوزه سلامت تلاش کنند.

وی افزود: خیّرین همواره کمک حال دولت درحوزه بهداشت و درمان بوده‌اند و در طی سالیان اخیر و همزمان با اجرای طرح تحول نظام سلامت و تزریق اعتبارات دولتی نیز زیر ساخت های بسیاری در شهرستان اعم از احداث بیمارستان، کلینیک، مراکزجامع خدمات سلامت، خانه‌های بهداشت، خرید تجهیزات جدید و... ایجاد شده‌است و در کل سیمای بهداشت و درمان شهرستان بهار متحول شده‌است.

دکتر به‌نشان همچنین از راه‌اندازی بخش دیالیز بیمارستان آیت‌ا... بهاری توسط خیّر محترم محمدباقرحجت‌الاسلامی خبر داد و گفت: با راه‌اندازی بخش دیالیز شهرستان حدود 29نفر از بیماران دیالیزی دیگر نیاز به مراجعه به مرکز استان ندارند.

در این جلسه همچنین ریزه‌وندی و شاکری از اعضای مجمع خیّرین سلامت استان و مژده شکری از دفتر امور اجتماعی دانشگاه مطالبی در خصوص اهمیت حوزه خیّرین سلامت ارائه دادند.

در پایان نیز اعضای جدید مجمع خیرین سلامت شهرستان بهار با رأی اعضای جلسه انتخاب شدند. 


١٣:٥٠ - دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٩٩٦٣٠    /    تعداد نمایش : ١٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: