صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  حضور هنرمندان محبوب كودكان در مرکز آموزشی درمانی بعثت
 

با هماهنگی روابط عمومی اداره کل ارشاد و روابط عمومي مجتمع آموزشی درمانی بعثت جمعی از هنرمندان پیشکسوت گروه کودک و نوجوان در این مجتمع حضور يافتند.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومي مجتمع آموزشی درمانی بعثت، دکتر احسانی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در معیت مجید قناد از هنرمندان پیشکسوت کودک و نوجوان  و مسئولین این مجتمع به مناسبت هفته وحدت و میلاد رسول اکرم (ص) و همچنین بیست و ششمین دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در بخش هماتولوژی حضور یافته و ضمن عیادت از کودکان مبتلا به سرطان، هدایایی را که از سوی برگزار‌کنندگان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان تهیه شده بود به این کودکان اهدا کردند.

با حضور هنرمندان محبوب کودکان در بخش هماتولوژی مجتمع آموزشی درمانی بعثت، شور و حال خاصی را در بین کودکان مبتلا به سرطان و همراهان آنها به وجود آمد.

این برنامه تأثیر بسزایی در شادی کودکان داشت و توانست برای لحظه‌هایی هم که شده رنج و درد بیماری را از یاد آنها و خانواده‌هایشان ببرد که امید است با همین هدف، اجرای اینگونه برنامه‌ها، تداوم یابد.

دکتر احسانی با قدردانی از زحمات مسئولین و کارکنان این مجتمع آمادگی خود را جهت همکاری با مجتمع بعثت در راستای ایجاد فضای مفرح برای کودکان بستری در بخش هماتولوژی اعلام داشتند.

 

 

 

 

 
٩٩٦٩١        چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨       ١٤:٢٦ 618
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: