صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح بخش دیالیز بیمارستان آیت الله بهاری

 

 

 

 

 

 

 

 

بخش دیالیز بیمارستان آیت الله بهاری با حضور رییس دانشگاه، معاون درمان، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و جمعی از مسئولان شهرستانی افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری وب دا در همدان، رییس دانشگاه در حاشیه این افتتاح با اشاره به اینکه در استان همدان تعداد 580 بیمار به دیالیز نیاز دارند، اظهار داشت: در ابتدای سال 1398 تعداد 96 دستگاه دیالیز در سراسر استان وجود داشت که خوشبختانه شش دستگاه دیالیز به شهرستان بهار اضافه شد.
دکتر رشید حیدری‌مقدم با بیان اینکه در شهرستان بهار تعداد 41 بیمار نیازمند دیالیز هستند، اظهار داشت: پیش از این بیماران دیالیزی شهرستان بهار با مراجعه به مرکز استان خدمات دریافت می‌کردند و خوشبختانه با کمک خیر بزرگوار حاج آقای حجت‌الاسلامی مبلغ 350 میلیون تومان برای تجهیز مرکز دیالیز اختصاص داده شد همچنین بقیه تجهیزات مورد نیاز از طریق هیات امنا و منابع دانشگاه تامین شد و هم‌اکنون اقدامات مورد نیاز درمانی بیماران دیالیزی در داخل شهرستان بهار انجام می شود.
وی خاطر‌نشان کرد که حدود 50 دستگاه دیالیز تا دو ماه آینده وارد استان می‌شود و بخش عمده‌ای از نیازهای ما در همه شهرستانهای استان رفع می‌شود.


١٣:٠٨ - پنج شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٩٩٧٢٤    /    تعداد نمایش : ٤١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: