صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  درخواست مساعدت و همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) از اساتید و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی همدان
 

کمیته امداد امام خمینی(ره) با ارسال نامه‌ای از اساتید و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی همدان برای تکمیل مجتمع مسکونی در حال احداث مددجویان تحت حمایت درخواست مساعدت و همکاری کرد.

به‌گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، متن نامه مذکور به شرح ذیل است:

با احترام، ضمن آرزوی توفیق روزافزون الهی، بدینوسیله به استحضار می‌رساند کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) جهت فقرزدایی در بین خانواده‌های محترم تحت حمایت این نهاد با هدف توانمندسازی در زمینه‌های مختلف از جمله ایجاد اشتغال، تأمین جهزیه، هزینه درمانی، تأمین کمک معیشت، فرهنگی دانش‌آموزان و دانشجویان و همچنین احداث سرپناه ((مسکن)) برای افراد بی‌سرپناه با کمک خیّرین و نیکوکاران فعالیت می‌کند.

در همین راستا با کمک کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهار با مشارکت خیّرین و نیکوکاران جهت 6خانواده بی‌سرپرست فاقد سرپناه اقدام به ساخت 6 باب منزل مسکونی در قالب یک مجتمع 6واحدی نموده که در حال حاضر فعالیت عمرانی پروژه مذکور با 90درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

لازم به ذکر است با توجه به اتمام منابع اعتباری، جهت تکمیل این پروژه مورد نظر از جمله سیستم گرمایشی، لوله‌کشی گاز، دیوارکشی محوطه و لوازم برقی نیاز به مبلغ حدود 1.000.000.000 ریال مساعدت می‌باشد.

لذا خواهشمند است در صورت امکان مساعدت‌های لازم به آگاهی اساتید محترم دانشگاه رسیده و در این خصوص کمک انسانی مورد نیاز به شماره حساب 0110769749001 با شناسه 0880295472 معمول فرمایید.

پیشاپیش از مبذول محبت و عنایات شما نسبت به خانواده‌های نیازمند کمال تشکر و امتنان را داریم.

اردشیر سلطانی‌نیا

رئیس اداره بهار

 

 

 
٩٩٨٣٥        سه شنبه ٢٨ آبان ١٣٩٨       ١١:٠٦ 1030
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: