صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  سفر یک روزه رییس دانشگاه به شهرستان ملایر
 

رئیس دانشگاه سفر یک روزه به شهرستان ملایر را با دیدار امام جمعه ملایر آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری وب دا در همدان، امام جمعه شهرستان ملایر با خیرمقدم به همه مهمانان با تبریک این مسئولیت حضور دکتر حیدری مقدم و هیات همراه را منشا تحول و پیشرفت حوزه سلامت شهرستان ملایر دانست.

حجت الاسلام والمسلمین برقراری با قدردانی از تلاش و پیگیری مسئولان بهداشت و درمان ملایر گفت: در این شهرستان اقدامات خوبی در حوزه بهداشت و درمان توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مجمع خیرین سلامت و مسئولان شبکه بهداشت و درمان ملایر انجام شده است.

وی با یادآوری اینکه شهرستان ملایر شهرستان بزرگی است که شهرستان های دیگر را نیز پوشش می‌دهد ضمن تشکر ساخت بیمارستان جوراب توسط حاج آقا توکلی گفت: امید می‌رود که این بیمارستان بزودی تجهیز شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر نیز ضمن خیرمقدم به مهمانان اظهار داشت: با هماهنگی نمایندگان پروژه‌های زیادی که در سالهای اخیر انجام شده، بازدید شود تا برای توسعه و ارتقای امور اقدام شود.

 نمایندگان مردم شهرستان ملایر با قدردانی از برگزاری این نشست با اشاره به آثار طرح تحول سلامت در شهرستان ملایر با مدیریت و زحمات انقلابی متولیان سلامت مطالبی در خصوص رفع بهداشتی و درمانی مطالبات روستائیان، تسریع در ساخت اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) و راه اندازی آنژیوگرافی شهرستان ملایر و افزایش تعداد پزشکان فوق تخصص به ویژه در کلینیک فوق تخصصی این شهرستان مطرح کردند‌.

 رییس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با بیان اینکه نگاه ویژه به شهرستان ملایر وجود دارد، اظهار کرد: برنامه ریزی برای بهره مندی هر چه بیشتر مردم شهرستان ملایر از خدمات بهداشتی درمانی مورد توجه است.

دکتر رشید حیدری‌مقدم خاطرنشان کرد که راه اندازی بیمارستان جوراب در شهرستان ملایر اولویت دارد و شش ماه قبل از اتمام پروژه تجهیزات آن فراهم خواهد شد.

وی افزود: بیمارستان جوراب بعد از مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا بزرگترین مرکز آموزشی درمانی در حوزه اعصاب و روان خواهد بود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا یادآور شد که پروژه‌هایی به ارزش 40 میلیارد تومان پروژه در حال افتتاح وجود دارد و امید است در اولین فرصت با حضور وزیر بهره برداری شود و مردم از این خدمات بهره مند شوند.

وی افزود: راه اندازی اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) بزودی انجام می‌شود و با افتتاح پروژه‌های جدید، شهرستان ملایر تا ۳۰ سال آینده به پروژه جدید نیاز ندارد.

دکتر حیدری‌مقدم راه اندازی آنژیوگرافی شهرستان ملایر را یکی از دغدغه های متولیان سلامت دانست و گفت: سطح شهرستان ملایر در حوزه بهداشت و درمان با سایر نقاط استان متفاوت است و در شش سال گذشته اتفاقات ارزشمندی در این شهرستان رخ داده و برای اتمام پروژه های در دست اقدام تلاش می‌شود.

 
٩٩٨٩٢        پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٨       ٠٨:١٧ 702
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: