صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولین آزمایشگاهها
 


 

 

 

 

 

 

جلسه هم اندیشی مسئولین آزمایشگاه ها و کارگاه آموزشی انتقال امن و ایمن نمونه های عفونی  در سالن کنفرانس آزمایشگاه رفرانس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وب دا در همدان به نقل از روابط عمومی معاونت درمان، دراین جلسه که با حضوریکی از اعضای هیت علمی و کارشناسان معاونت درمان و بهداشتی و همچنین سوپروایزران و مسئولین آزمایشگاه بیمارستان های استان برگزار شد،

ابتدا ابراهیم دانشیار مدیر آزمایشگاه های مرجع استان ضمن خیر مقدم به حضار، مطالبی درخصوص رعایت قوانین ومقررات و استانداردهای آزمایشگاه و خدمات قابل ارائه بیان کرد.

سپس دکتر جلیلیان از اعضای هیت علمی دانشگاه  مطالب آموزشی را پیرامون نحوه  نمونه گیری آنفولانزا وکرونا ویروس ارائه کرد و همچنین ضمن بیان توضیحات تکمیلی، بسته های آموزشی جهت استفاده شرکت کنندگان در اختیار حضار قرار گرفت.

در ادامه  بطحایی از کارشناسان معاونت بهداشتی در خصوص فرایند نمونه گیری وانتقال نمونه آنفولانزا واستانداردهای لازم وشیوع بیماری آنفولانزا توضیحاتی را ارائه نمودند.

در پایان این جلسه به منظور ارتقای سطح خدمات قابل ارائه،  4جلد کتاب طراحی و مبانی تضمین کیفیت در آزمایشگاه که از آزمایشگاه مرجع سلامت وزراتخانه متبوع تهیه شده، به صورت امانی جهت استفاده در اختیار 4 مرکز قرار گرفت .

 

 
٩٩٩٠٣        شنبه ٢ آذر ١٣٩٨       ١١:٤٢ 1741
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: