صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  برگزاری جلسه آموزشی اعتباربخشی ملی در بیمارستان قلب و عروق فرشچیان
 

جلسه آموزشی دوره چهارم اعتباربخشی ملی بیمارستان‌ها و با حضور مسئولین بخشها و واحدهای بیمارستان  در دفتر ریاست مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان، دکتر منافی رییس مرکز ضمن بیان اهمیت اعتباربخشی و ارتباط آن با کیفیت خدمات و ارتقای رضایت بیماران و رعایت حقوق آنها، به نقش کلیدی و سازنده مسئولین بخشها و واحدهای بیمارستان در استقرار هر چه بهتر استانداردهای اعتباربخشی اشاره نمود.

سپس باقری مدیر مرکز ضمن آموزش نکته به نکته شیوه نامه ابلاغی دوره چهارم اعتباربخشی، تاکید کرد: در این دوره از ارزیابی اعتباربخشی، صرفا تکیه بر مستندات، ملاک ارزیابی عملکرد نمی‌باشد، عمل گرایی و تمرکز بر نتایج واقعی و عینی عملکرد بیمارستان از مسائل حائز اهمیت می‌باشد.
وی در ادامه افزود: آنچه که در امتیاز‌دهی نهایی استانداردهای اعتباربخشی نقش به سزایی دارد، موفقیت بیمارستان در برنامه ریزی و مدیریت منابع در مسیر کارایی بیشتر، پاسخگویی به ذینفعان مربوط  ارتقای کیفی خدمات ارائه شده در همه محورهای اعتباربخشی و بهبود ایمنی بیماران است که باید با شاخص های واقعی و عینی برای ارزیاب نشان داده شود و روند جاری در بیمارستان نیز موید این شاخص‌ها باشد.


 

 

 

 

 
٩٩٩٣١        يکشنبه ٣ آذر ١٣٩٨       ٠٩:١٩ 664
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: