صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  همایش تجلیل از ایثارگران شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند
 

همزمان با فرا رسیدن سالروز هفته بسیج همایش تجلیل از ایثار گران با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند، مدیر امور ایثارگران در دانشگاه، نماینده ولی فقیه در دانشگاه، مسئولین شهرستان، پرسنل و مسئولین بیمارستان آیت الله علیمرادیان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند، دکتردارابی مدیرشبکه در این مراسم، فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت و در ادامه افزود: من وظیفه دارم از زحمات و تلاش شما به که مایه افتخار ومباهات و دلگرمی ما در این شهریتان هستید سپاسگزاری کنم.

دکتر دارابی با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند کاراتر و وظیفه‌شناس‌تر در مجموعه مشغول به فعالیت هستند اظهار داشت: همه ما باید قدردان فداکاری و ایثارگری شما باشیم زیرا اگر این از خود گذشتگی‌ها نبود کشور به عزت و اقتدار امروز دست نمی‌یافت.

صفری مدیر امورایثارگران نیز در این مراسم به تحریم‌ها و دخالت‌های آمریکا اشاره نمود و گفت: کشور ما هرگز با تصمیم جاهلانه و متأثر از رویکردهای صهیونیستی قابل تهدید و تحریم نیست و ما هرگز تسلیم آنها نخواهیم شد.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام فرهانیان نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه  ضمن تبریک هفته بسیج با بیان اینکه حضور ایثارگران برای نسل جوان نعمتی است گفت: این نسل باید منش، رفتار و از خور گذشتگی‌های شما را الگوی خود قرار دهند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره به اینکه ایثارگران دین و حق بزرگی بر گردن همه ما دارند و مایه افتخار  کشور می‌باشند، افزود: پیشرفت ها نظام مرهون فداکاری و ایثار شهدا و جانبازان است.

در پایان مراسم  نیز به رسم یادبود لوح و هدایایی از طرف ریاست دانشگاه به ایثارگران و خانواده آنها اهدا شد و به قید قرعه به تعداد۴نفر سفر زیارت کربلا معلی و تعداد 6نفر جهت مشهدمقدس معرفی شدند.

 

 

 
٩٩٩٥٧        دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨       ٠٩:١٠ 981
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: