صفحه اصلی > آرشیو تاريخي اخبار 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  انتصاب دبیر شورای هماهنگی و نظارت بر کانون های دانشجویی دانشگاه
 

در جلسه ای با حضور مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی همدان و با نظر اکثریت دبیران کانون ها، "فردین رحیمی" به عنوان دبیر شورای هماهنگی و نظارت بر کانون های دانشجویی منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، این جلسه با حضور دبیران کانون های دانشجویی دانشگاه، نماینده دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر صید محمدی مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و همچنین کارشناس فرهنگی این مدیریت در سالن جلسات EDCتشکیل شد.

از جمله اهداف برگزاری این نشست، برنامه ریزی برای هدفمند کردن فعالیت کانون ها و همچنین تعیین دبیر شورای هماهنگی و نظارت بر کانون های دانشجویی به شمار می رفت.

در جریان برگزاری جلسه شورای هماهنگی و با نظر مثبت اکثریت دبیران و نیز با تایید دکتر «عبدالمطلب صیدمحمدی» مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه "فردین رحیمی" به عنوان دبیر شورای هماهنگی و نظارت بر کانون های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان منصوب شد.

«فردین رحیمی» پس از این انتصاب و قبول مسئولیت اظهار داشت: در جلسات آتی برنامه های کاری و روند انحام فعالیت های مد نظر را به صورت مشروح مطرح خواهیم کرد.

 
١٠٢١٩٩        سه شنبه ٦ اسفند ١٣٩٨       ٠٩:٣٩ 326
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: