صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

با ایثار و گذشت خانواده مرحومه فلاح ازاهالی شهرستان اسد آباد صورت گرفت:

زندگی دوباره به چند بیمار نیازمند پیوند عضو

 

 

 

 

 

 خانواده فلاح از اهالی اسد آباد با اهدای اعضای بدن مرحومه زهرا فلاحی که  دچار ضایعه مرگ مغزی شده بود، ایثار و گذشت را بار دیگر معنی کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان،جمعی از کارکنان این معاونت با حضور در مراسم تشیع وخاکسپاری مرحومه فلاح با نثار فاتحه برای آنمرحومه رحمت و مغفرت الهی را از خداوند متعال مسئلت نمودند.

در این مراسم دکتر مجید حمیدی رئیس واحد فراهم آوری اعضاء پیوندی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: گذشت و ایثار خانواده گرانقدر مرحومه زهرا فلاح از اهالی شهرستاناسد آباد به چند بیمارنیازمند پیوند عضو، زندگی دوباره بخشید.

دکتر حمیدی افزود:عمل خیر و همنوع دوستانه اهداء اعضاء در جهان و همچنین در ایران بدون رد و بدل شدن هزینه انجام میشود؛ و صرفا یک حرکت انسان دوستانه است.

وی ادامه داد:در کشور 25 هزار نفر در نوبت پیوند هستند که استقبال مردم در عضویت و اخذ کارت پیوند اعضاء میتواند به کاهش زمان انتظار افراد نیازمند کمک نماید.

دکتر حمیدی خاطر نشان کرد: با رضایت کامل خانواده « مرحومه زهرا فلاح  12 ساله » ساکن شهرستان اسد آباد که دچار ضایعه مرگ مغزی شده بود. کبد،قلب و دو کلیه این مرحومه به چند بیمار نیازمند پیوند زندگی دو باره بخشید.

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان ضمن تشکر از این خانواده ایثارگر برای آن مرحومه علو درجات وغفران الهی و برای بازماندگان صبراز درگاه ایزد منان مسئلت می نماید.

 


٠٩:٢٦ - شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١٠١٩٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: