صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس خانه مطبوعات استان همدان تأکید کرد:

ارتقای سلامت جامعه با همکاری رسانه و معاونت اجتماعی دانشگاه

رئیس خانه مطبوعات استان همدان بر لزوم همکاری رسانه و معاونت اجتماعی دانشگاه برای ارتقای سلامت جامعه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، محمدرضا عارف در حاشیه نشست خبری علوم پزشکی همدان با تبریک روز مشارکت اجتماعی و روز خبرنگار اظهار کرد: معتقدم همکاری رسانه و معاونت اجتماعی ارتقای سطح سلامت جامعه را به دنبال خواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه ارتباط رسانه با مردم می‌تواند در همه زمینه‌ها موثر باشد، گفت: اگر رسانه‌ها آزادی عمل داشته و عرصه برای آنها تنگ نباشد، می‌توانند تأثیرگذارتر از امروز باشند که این نیازمند پذیرش از سوی مدیران، حاکمان و خدمتگزاران به مردم است.

رئیس خانه مطبوعات استان همدان یادآور شد: ما معتقدیم یک خبرنگار ضمن مشاهده زوایای پنهان یک جامعه می‌تواند آن را منتقل کند، بنابراین اگر جایی قلم یک خبرنگار به حوزه نقد کشیده شد، مدیران آستانه تحمل خود را بالا ببرند.

وی اظهار کرد: جنس کار رسانه با بقیه فرق می‌کند زیرا خطر را به جان خریده و با کمترین امکانات بیشترین خدمت را به جامعه می‌رساند که این موضوع نیازمند درک متقابل از همه مسائل رسانه‌هاست.

عارف خاطرنشان کرد: متأسفم که برخی اوقات به علت عدم شناخت و عدم توجه به جایگاه خبرنگار شاهد اتفاقاتی ناخرسند هستیم که بر این اساس باید به گونه‌ای حرکت کنیم که این موارد به حداقل کاهش یابد.

 

 


٠٨:١٨ - 1396/05/19    /    شماره : ٥٣٤٨٠    /    تعداد نمایش : ١٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: