صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر‌کل نظارت و بازرسی استانداری استان همدان:

حضور مدیران در بین مردم منجر به لمس مشکلات مي‌شود/ تجلیل از کارشناس اداره بازرسی و مسئول پیگیری مصوبات ستاد صیانت دانشگاه

مدیر‌کل نظارت و بازرسی استانداری استان همدان با بيان اينكه همه باید در خصوص گرفتاری‌های کنونی جامعه دغدغه داشته باشند و براي بهبود وضعیت تلاش کنند، گفت: حضور مدیران در بین مردم منجر به لمس مشکلات مي‌شود.

به گزارش خبری وب‌دا در همدان، ظاهر پورمجاهد در همایش یک روزه مدیران بازرسی کلان منطقه‌ای آمایشی منطقه 3 دانشگاه‌های کرمانشاه، کردستان و همدان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بیمار جز درد بیماری نباید درد دیگری داشته باشد، اظهار کرد: با سیاست‌گذاری‌های دولت تدبیر و امید این وضع بهبود یافت.

وی بر رسیدگی به امور مردم در اسرع وقت تاکید کرد و استفاده مناسب از تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی را موضوعی بااهمیت دانست  و گفت: نظارت و بازرسی باید معنا شود و در نهایت آسایش و آرامش مردم اتفاق بیفتد.

مدیر‌کل نظارت و بازرسی استانداری استان همدان با بیان اینکه همه باید در خصوص گرفتاری‌های کنونی جامعه دغدغه داشته باشند و برای  بهبود وضعیت تلاش کنند، گفت: حضور مدیران در بین مردم منجر به لمس مشکلات می‌شود.

وی از دکتر هاشمی برای حضور در بین مردم تشکر کرد و گفت: امروزه این موضوع نیازی مهم برای جامعه است و باید قبل از یادآوری دیگران به خودمان یادآوری کنیم که ما می‌توانیم مثل دوران جنگ کار کنیم.

پورمجاهد با بیان اینکه دارالمومنین همدان دیار افرادی همچون شهید سردارهمدانی و مرحوم دباغ و دیگر افرادی است که برای این مملکت تلاش کردند، گفت: امید است بتوانیم پاسخگوی زحمات و دلاوری‌هایشان باشیم.

وی تلاش برای توسعه استان، استفاده از کالاهای داخلی، استانداردسازی کیفیت تجهیزات و خدمات و ایجاد کارخانجات پزشکی مورد توجه دانست و گفت: هر فرد در هر موقعیتی که قرار دارد می‌تواند بهترین باشد و همه باید برای بهبود شرایط کشور و تحقق سیاست‌ها تلاش کنیم.

مدیر‌کل نظارت و بازرسی استانداری استان همدان با اشاره به اینکه باید اسیب ناامیدی از جامعه برداشته شود زیرا این موضوع مادر بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است، تأکید کرد: همه با هم پاسدار خون شهدا، انقلاب و زحمات باشیم.

وی هچنین در بخش دیگری از  این مراسم با اهدای لوح سپاس از محمد‌تقی موحدنیا کارشناس اداره بازرسی و مسئول پیگیری مصوبات ستاد صیانت دانشگاه برای اقدامات انجام شده در این حوزه قدردانی شد.

 در بخش دیگری از این مراسم نیز مدیر مالی دانشگاه نیز در مورد تغییر روش از سندرسی هزینه‌ها به روش نظارت و پایش عملکرد مالی در واحدهای تابعه دانشگاه مطالبی را بیان کرد./م.علیزاده

 

 

 


١٤:٢٧ - 1396/10/24    /    شماره : ٥٧٩٩١    /    تعداد نمایش : ٢٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: