صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در بازدید از بیمارستان فرشچیان سینا تاکید کرد

نقش معاونت توسعه در حمایت و پشتیبانی و رفع موانع

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در بازدید از بیمارستان فرشچیان سینا بر نقش معاونت توسعه دانشگاه در حمایت و پشتیبانی و رفع موانع تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، بهروز رحیمی در جلسه‌ای که در اتاق مدیریت تشکیل شد ضمن عرض تسلیت ایام  شهادت حضرت فاطمه (س) از خدمات ارزشمندی که در بیمارستان انجام شده، قدردانی کرد و گفت: کارکنان بیمارستانها نیمی از عمر خود را در این مراکز می‌گذرانند و دیگر افراد تنها زمانی متوجه سختی شرایط پرستاران می‌شوند که در بیمارستان و در بخش‌ها فعالیت کنند.

وی با قدردانی از رییس و مدیر مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا برای توجه به کارکنان بیمارستان، انعطاف قانون و حمایت از کارکنان بیمارستانها را خواستار شد.

مهندس رحیمی با بیان اینکه اثرگذاری در مجموعه صرفا انجام کارهای بزرگ نیست، گفت: من اعتقاد دارم که انجام کارهای کوچک باعث می‌شود که انجام کارهای بزرگ آسان شده و به سهولت صورت گیرد.

وی با اشاره به اهمیت اخلاق در مدیریت موفق گفت: ارزشهای اخلاقی بیش از آنکه نمود درونی داشته باشند باید نمود بیرونی پیدا کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، نگاه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه را نگاه حمایتی و پشتیبانی دانست و گفت: همه کارکنان این معاونت رفع موانع فکری و ذهنی را بر خود فرض می‌دانند.

وی با تاکید بر اهمیت کنارگذاشتن منیت‌ها به منظور مدیریت مناسب سازمان و الگوی اخلاقی و رفتاری بودن مدیران، افزود: مدیریت با گردآوری اطلاعات به خوبی پیش می‌رود و در فضای روشن و بی‌ابهام می‌توان از شرایط بسیار سخت عبور کرد.

رحیمی از مهندس طاهری برای سالها مدیریت اخلاق‌مدار و توأم با سلامت نفس قدردانی کرد و از مدیر و رییس مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا درخواست کرد که تجربیات موفق خود را در  پنجمین جلسه مدیران بیمارستان‌های دانشگاه ارائه دهند.

رییس مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا با تشکر از گروه بازدید‌کننده در خصوص اقداماتی که در این مرکز در دوران ریاست وی صورت گرفته، گفت: انتخاب مدیر خدمات پرستاری مرکز با نظر همکاران پرستاری صورت پذیرفت و تمام مسائل پرستاری به وی واگذار شده است.

دکتر افخمی افزود: در حوزه خدمات سعی شد که راه ظلم به این قشر بسته شود و نیروهای خدماتی به حق قانونی خود برسند و در این رابطه بیمارستان فرشچیان سینا اولین مرکزی بود که شورای اسلامی کار را تشکیل داد.

وی یادآور شد که هم‌اکنون با پیگیریهای انجام شده به کارگران فیش حقوقی ارائه می‌شود و در  مراسم هفته کارگر نیز از زحمات این گروه قدردانی می‌شود.

دکتر افخمی در ادامه گفت: در این مرکز با پزشکان نیز تنشی نداشتیم و بیمارستان در جو آرامی به سر می‌برد.

همچنین در جذب نیروهای شرکتی نیز فرایندی به دور از باند بازی‌ها و سفارش‌ها و بر اساس معیار‌های تعیین شده تعریف شده و آزمون گزینش و جذب نیرو صورت می‌پذیرد تا انتخاب افراد بر اساس شایستگی آنان باشد.

دکتر افخمی از زحمات دکتر جوزی مدیر بیمارستان نیز برای مدیریت شایسته مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا تشکر کرد.

دکتر جوزی مدیر مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا نیز با ارائه گزارش مختصری از مسائل و مشکلات مرکز از معاون توسعه برای حضور دراین مرکز تشکر کرد.

 


١٩:٠٣ - 1396/11/30    /    شماره : ٦٤٩٤٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: