صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

در هفته بسیج انجام شد:

تجلیل از ایثارگران شاغل و باز نشسته شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین

 

به گزارش مدیریت امور ایثارگران دانشگاه مراسم تجلیل از ایثارگران شاغل و باز نشسته شبکه بهداشت و درمان فامنین با حضورحجت الاسلام رضا مصباح امام جمعه فامنین،دکترمهدی دیناری مدیر شبکه ،جواد صفری مدیر امور ایثارگران و جمعی از مسئولین دوایر دولتی ونهاد های نظامی و انتظامی شهرستان در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مذکور برگزار شد.

دراین مراسم ابتدا دکتر مهدی دیناری  مدیر شبکه بهداشت و درمان فامنین ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین همایش به ویژه ایثارگران هشت سال دفاع مقدس گفت:ملتی که استقلال و آزادی را برگزیدند با شعار هیهات من الذله برگرفته از فرهنگ عاشورایی در مقابل استبداد ایستادگی کردند و به پیروزی رسیدند.

وی افزود: همچنین همین مردم در هشت سال دفاع مقدس از کیان نظام اسلامی دفاع کرده وبا وحدت و همدلی به پیروزی رسیدند.

دکتر دیناری یکی از امتیازات مهم و اساسی ایران سربلند را قرار گرفتن ولایت فقیه در صدر نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و وجود رهبری را از برکات این نظام برشمرد.

در ادامه جواد صفری مدیر امور ایثارگران با تشکر و قدردانی از مسئولین برگزاری این مراسم و تبریک هفته بسیج گفت:حضرت امام خمینی (ره) جمهوری اسلامی را بر پایه نظام مردم سالاری دینی پایه ریزی کرد و هرآنچه را که دشمن در طول سالیان حکومت پهلوی ایجاد کرده بود از میان برداشت ودست بیگانه ها به ویژه امریکای مستکبر را از  این کشور قطع کرد.

وی افزود: دفاع مقدس برای کشورآموزه ها وبرکات گرانسنگی داشته که فراموش کردن این آموزه ها منجر به برخی از مشکلات امروز جامعه شده.

صفری ادامه داد:یکی از این آموزه ها اطمینان واعتقاد به وعده های الهی بود که در شرایط فعلی از برخی از این آموزه ها غافل شدیم.

ایشان گفت:هر جا اعتماد و اعتقاد به وعده الهی داشتیم قطعا پیروز شدیم حتی در جاهایی که نیرو و ادوات دشمن چندین برابر داشته های ما بوده است.

صفری یکی دیگر از آموزه ها را خود باوری و اطمینان به پتانسیل درون دانست و گفت در جایی که به نیروها و داشته های درونی اعتقاد داشتیم و با این ظرفیت ها پیش رفتیم ضرر نکردیم.

در ادامه سید حجت الاسلام رضا مصباح امام جمعه فامنین در سخنان کوتاهی گفت:اهداف خلقت به تعالی رسیدن انسان است و یکی از مواردی که منجر به تعالی انسان میشود باب جهاد است.

وی افزود: اگر در مسیر جهاد قدم برداریم گرفتار یاس و نا امیدی نمیشویم و قطعنا به تعالی روح میانجامد و منجر به تعالی انسانی خواهد شد.

درپایان این مراسم ضمن تقدیم هدایایی به ایثارگران شبکه مذکور از سه ایثارگر نمونه تجلیل بعمل آمد.

  

 


١٦:٢٠ - 1397/09/13    /    شماره : ٨٩٩٢٤    /    تعداد نمایش : ١٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: