صفحه اصلی > اخبار سايت 


  چاپ        ارسال به دوست

طی چند ماه آینده

بیمارستان توانبخشی و دندانپزشکی در همدان راه‌اندازی می‌شود

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان از راه‌اندازی بیمارستان توانبخشی و دندانپزشکی در همدان طی چند ماه آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر فرهاد فراهانی  با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص راه‌اندازی بیمارستان توانبخشی در استان، اظهار کرد: موافقتنامه راه‌اندازی این بیمارستان نوشته شده است.

وی با بیان اینکه به زودی نخستین بیمارستان توانبخشی در مجتمع ایثار و با هماهنگی این مجتمع ایجاد خواهد شد، گفت: دانشگاه علوم پزشکی مدیری را برای این بیمارستان منصوب کرده و تیمی نیز به آنجا اعزام شده است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان خاطرنشان کرد: این بیمارستان از سوی معاونت آموزشی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ارزیابی و مجدد مسوول فنی منصوب می‌شود تا مکان تحویل گرفته شود.

وی بیان کرد: به دنبال این هستیم هرچه زودتر مراحل عملیاتی آن انجام و طی دو سه ماه اخیر به بهره‌برداری برسد.

دکتر فراهانی با اشاره به پیگیری راه‌اندازی بیمارستان دندانپزشکی در همدان، گفت: راه‌اندازی بیمارستان دندانپزشکی در بیمارستان آیت‌الله بهاری شهر بهار پیگیری می‌شود که مطالعات اولیه آن انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: با جابه‌جایی بیمارستان آیت‌الله بهاری به محل جدید تا پایان سال جاری، بیمارستان دندانپزشکی راه‌اندازی می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در این بیمارستان خدمات دندانپزشکی تحت بیهوشی ارائه می‌شود، افزود: بخش‌هایی از پردیس دندانپزشکی به این بیمارستان منتقل می‌شود که شعبه دوم دانشکده دندانپزشکی است.

 


١١:٤١ - 1397/09/14    /    شماره : ٨٩٩٣٨    /    تعداد نمایش : ١٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: