صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > بيمارستانها 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی دانشگاه مطرح کرد

رضایت وزیر بهداشت از تمام حوزه‌های دانشگاه در سفر به همدان/ جذب دستیار چشم پزشکی

نشستی به منظور برنامه‌ریزی لازم برای جذب دستیار تخصصی گروه چشم پزشکی در دفتر مدیریت مرکز آموزشی درمانی سینا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا، معاون آموزشی دانشگاه علوم با اشاره به درخواست اضافه شدن رشته دستیاری پزشکی خانواده برای همدان، اظهار کرد: از سال 92 دنبال رشته دستیاری چشم پزشکی بودیم که با حضور وزیر بهداشت در همدان و طرح این موضوع، این مسوول قول مساعد ایجاد رشته مورد نظر را داد.

وی گفت: در صورت ایجاد سه رشته طب فیزیکی و توانبخشی، چشم‌پزشکی و پزشک خانواده، رشته‌های دستیاری دانشگاه به 21 رشته خواهد رسید و تقریباً رشته دستیاری کامل خواهد بود.

معاون آموزشی دانشگاه با بیان اینکه به جز برخی از رشته‌ها نظیر طب هوافضا که تعداد آنها در کشور محدود بوده، بقیه رشته‌های دستیاری در استان فعال است، گفت: تنها رشته‌ای که در همدان وجود ندارد دستیاری چشم‌پزشکی است.

وی با بیان اینکه چند جلسه با گروه چشم‌پزشکی برگزار کرده‌ایم و از دانشگاه نیز بازدید صورت گرفته است، گفت: در این رابطه چهارشنبه این هفته نیز مجدد جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد.

دکتر فراهانی با اشاره به اینکه با ایجاد رشته دستیاری چشم‌پزشکی در استان، احتمالاً دانشجوهای آن را سال آینده پذیرش خواهیم کرد، افزود: دانشگاه علوم پزشکی همدان به دانشگاه‌های بزرگ کشور نزدیک شده و مورد اعتماد وزارت بهداشت است.

وی اظهار کرد: وزیر بهداشت در سفر خود به همدان از تمام حوزه‌های مختلف آموزش، پژوهش، درمان و ... دانشگاه علوم پزشکی رضایت کامل داشت.

در ادامه اعضا جلسه از بخش جراحی چشم، اتاق عمل و درمانگاه چشم پزشکی بازدید کردند و ارزیابی‌های لازم را در زمینه مهیا کردن فضای فیزیکی، تجهیزات و نیروی انسانی انجام دادند./م.علیزاده


 

 

 

 


١١:٣٠ - 1396/06/29    /    شماره : ٥٤٦٣٩    /    تعداد نمایش : ٤٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: