صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > بيمارستانها 


  چاپ        ارسال به دوست

تیم ارزیابی طرح انطباق از مرکز آموزشی و درمانی بعثت بازدید کردند

ممیزی طرح انطباق در مجتمع آموزشی درمانی بعثت

 

تیم ارزیابی طرح کمیته انطباق دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا به منظور بررسی نحوه اجرای دستورالعمل‌های این طرح از مرکز آموزشی و درمانی بعثت همدان بازدید کردند

به گزارش پایگاه خبری وب‌‍دا در همدان به نقل از روابط عمومی مجتمع آموزشی درمانی بعثت، تیم ارزیابی طرح انطباق دانشگاه علوم پزشکی همدان  جهت بررسی نحوه اجرای دستورالعمل‌های طرح انطباق از این مرکز  بازدید نمودند.

در ابتدای این بازدید در جلسه‌ای با حضور دکتر اصغری معاونت دانشجویی، دکتر زائری معاون فرهنگی وی به همراه تیم ممیزی طرح انطباق، حجت الاسلام فرهانیان معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، دکتر سلیم بهرامی رئیس، کیانی مدیر و جمعی از مسئولان این مجتمع  در اتاق جلسات ریاست مجتمع برگزار شد.

دکتر بهرامی رئیس مجتمع نیز در سخنانی اجرای طرح مذکور را در مراکز درمانی موثر و مفید دانست.

مهندس کیانی مدیر مجتمع نیز به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در سال 97 پرداخت.

دکتر اصغری  با تبریک به مناسبت انتصاب دکتر سلیم بهرامی به ریاست این مجتمع از زحمات همه کارکنان و مسئولان این مجتمع در اجرای طرح انطباق و کسب رتبه اول این طرح در سال گذشته  تشکر کرد و گفت: ممیزی کلان مجتمع بعثت با توجه به وسعت، تعداد مراجعه کننده، تنوع خدمات، کثرت فراگیران و کارکنان باید به شکل ویژه صورت پذیرد.

سپس اعضای تیم ارزیابی به همراه  مسئولان مرکز آموزشی و درمانی بعثت از بخش‌ها و واحدهای مختلف این مجموعه بازدید کرده و از کارکنان، بیماران، همراهان و دانشجویان در خصوص طرح انطباق سوالاتی را مطرح کردند.

حجت الاسلام فرهانیان از سطح بالای اموررفاهی برای مراجعین و کارکنان و تعامل  مثبت این مجتمع با خیرین و گروه‌های مردم نهاد در  این مجتمع ابراز رضایت کرد و اذعان داشت که با وجود حجم بالای مراجعه کننده و کارکنان در این مجتمع  عزم جدی و تلاش وافری برای ایجاد  این موارد وجود دارد.

در پایان این بازدید کارشناسان ارزیابی ضمن قدردانی از تلاش‌های مسئولان این مرکز آموزشی و درمانی در این حوزه، اجرای دستورالعمل طرح انطباق را عاملی را برای تسریع در خدمت رسانی به مردم دانستند که به باعث افزایش رضایت عمومی نیز خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


١٣:٥١ - 1398/05/15    /    شماره : ٩٧١٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: