صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > بيمارستانها 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه در کارگاه آموزشی قوانین نظارتی و تعزیرات حکومتی در حوزه درمان:

آگاهی کامل به آیین‌نامه‌های وزارتی و سازمان نظام پزشکی یک ضرورت است

دکتر ابراهیم جلیلی معاون درمان دانشگاه ضمن توصیه به نظارت دقیق در بخش درمان گفت: اشراف و آگاهی کامل به آیین نامه های وزارتخانه و سازمان نظام پزشکی یک ضرورت است.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی معاونت درمان، کارگاه آموزشی قوانین نظارتی و تعزیرات حکومتی در حوزه درمان، در راستای افزایش آگاهی کارشناسان نظارت بر درمان با حضور معاون و مدیر نظارت و اعتباربخشی، رییس شعبه پنجم تعزیرات حکومتی استان، کارشناسان حوزه ستادی و نظارت بر درمان شهرستانها در سالن کنفرانس آزمایشگاه رفرانس برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی معاون درمان با توصیه به نظارت دقیق در بخش درمان گفت: اشراف وآگاهی کامل به آیین نامه های وزارتخانه و سازمان نظام پزشکی یک ضرورت است.

وی تاکید کرد: نظارت موثر باعث حفظ جایگاه وتکریم بیمار، تسهیل خدمات قابل ارائه وافزایش اعتماد مردم به بخش درمان خواهدشد.

در ادامه دکترعلی گودرزی مدیر اداره نظارت و اعتباربخشی ضمن بيان چالش‌ها در زمينه بهبود فرآيند‌هاي نظارت بر درمان، به موضوع رويكرد درمان در حوزه تعزيرات حكومتي، قوانین انتظامی رسیدگی به تخلفات صنفی اشاره کرد و گزارشی از فرایند بازدیدهای انجام شده به منظور بررسی دقیق مراکز درمانی ارائه داد.

سپس مرضیه یونسی رییس شعبه پنجم تعزیرات حکومتی استان مطالبی در راستای افزایش آگاهی کارشناسان به قوانین جاری در سازمان تعزیرات حکومتی بیان کرد.

در پایان دکتر نفیسه فتوت با اشاره به دو سامانه مرتبط با امر نظارت، کمیسیون ماده11 و سامانه نظارت وزارت متبوع و نیز کمیته نظارت بر تعرفه‌ها مطالب آموزشی را عنوان کرد.

 

 

 


١٢:٢٦ - 1398/05/20    /    شماره : ٩٧٢٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: