صفحه اصلی > وب دا همدان > آرشيو اخبار > بيمارستانها 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
  بازدید نایب رییس کمیسون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان
 

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با همراهی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، رییس و مدیر مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری وب دا در همدان، بازدیدکنندگان از بخش‌های مختلف ازجمله سی تی آنژیو، اتاق سی تی اسکن، پزشکی هسته ای، سی سی یو و بازتوانی بازدید کردند و از نزدیک در جریان خدمات انجام شده در این مرکز فوق‌تخصصی قرار گرفتند.

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان همت والای مسئولان دانشگاه و خیر بزرگوار مرحوم فرشچیان برای ساخت این مرکز مجهز را ستود و اظهار کرد: وجود مراکز دولتی همچون مرکز آموزشی درمانی فرشچیان در بخش دولتی بسیار ارزشمند است.

دکتر قربانی‌نائب به تیم دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا به دلیل از برخورداری از مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان تبریک گفت و از راه‌اندازی گردشگری سلامت در این مرکز قدردانی کرد.

دکتر منافی رییس و باقری مدیر مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان نیز در حاشیه این بازدید توضیحاتی در خصوص نحوه خدمت‌رسانی، آمادگی تیم جراحی و پرهیز از هدررفت زمان در این مرکز و پایین بودن نرخ مرگ و میر ارائه نمودند.

 

 
٩٧٦٨٨        پنج شنبه ٧ شهريور ١٣٩٨       ١٣:٠٩ 1051
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: